GSC Haber - Bir Dönem Aşk Acısı Çeken Torreira'ya Kaptan Muslera ve Icardi Destek Çıktı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Bir Dönem Aşk Acısı Çeken Torreira'ya Kaptan Muslera ve Icardi Destek Çıktı

Bir dönem morali bozuk, saha içine konsantrasyonu olmayan Lucas Torreira’ya Kaptan Muslera ve Icardi destek oldular.

🗣️ Mauro Icardi:

“Hayatında ne olursa olsun, sen bizi sahada nasıl yalnız bırakırsın Lucas! Aşk acısını en iyi ben bilirim, benim bir kere sahada enerjimi sonuna kadar harcamadığımı gördün mü?”

🗣️ Lucas Torreira:

“Moralim çok bozuk, psikolojim alt üst.”

🗣️ Çılgına dönen Icardi:

“Hepimiz sahada erkek olacağız. Ağlamak yok, bundan sonra gözüm üzerinde. Kendine gel ve hızlıca toparlan.”

🫂 Bu olay sonunda mükemmel bir kenetlenme sonucu; Lucas Torreira son haftaların en formda oyuncusu oldu.

🔗 (Onur Dinçer / Milliyet)

1686474174902.png

hepsinde ufak tefek bir imaj var. ama en iyi bilgiyi kukoç veriyor. ‘‘biliyor musunuz, türkiye'de ortalama bir oyuncu yılda 2 milyon dolar kazanıyor.’’ işte burada basketbolun efsanevi adamı michael jordan lafa giriyor, ‘‘yanlış yapıyorsunuz. dışarıdan oyuncu alarak, para vererek, onları transfer ederek hiçbir yere varamazsınız. kendi ürününüzü kendiniz yetiştirmeniz gerekir.’

Tadında bir haber.

Bu igrenc bir yorum
Wanda gibi açık ilişki yaşayan bir kadın olmasa yapmazdım. Icardi ile Wanda'nın gönlünce farklı insanlarla olduğunu bilmeyen yok. Arjantin basını böyle haberlerle çalkalanıyor. :D Ama yine de seviyorum ben Wanda'yı. İstediği hayatı yaşıyor kadın. İstediği erkekle birlikte oluyor. Herkes tek eşli olacak diye bir şey yok.

Üst Alt