Bir GSC Klasiği: Sezon Sonunda Sözleşmesi Bitecek Olan Futbolcular - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bir GSC Klasiği: Sezon Sonunda Sözleşmesi Bitecek Olan Futbolcular

Her sene olduğu gibi bir tanesini bile al(a)mayız, boşuna heveslenmeyin.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Keşke Taison'u getirebilsek.
Ntep bonservissiz olur ama gelmez.
Jetro patlayacaktı bi türlü olmadı yıllık ucuza gelirse o riske girilebilir.
Ghezzal gelse keşke ama sözleşme uzatıp 20'ye satarlar

vişça ve endiaye'ye toplam 10m bonservis+ kişi başı 2m maaşla beleşlerin yerine alıp, amhaa onlarhın imzha barhası varhh deriz.

Jetro Willems :ka21: Malum Hollanda lobimiz de var :) Carole ile ikisi çok rahat götürür sol kanadı. Diğer oyuncular için beklentim yok. Bonservissiz oyuncu alma kültürümüz de yok açıkçası. O yüzden fazla umutlanmamak lazım.

gelmesi muhtemel olabilecek oyuncular

sağ bek ivanovic

stoper pepe

santrafor huntelaar

orta saha obi mikel

kanat jesusu navas

hayaller

yaya toure

witsel

lucas leiva

robben

Haris+Seferovic+Switzerland+v+Slovenia+ctjusViqX35l.jpg
112925_Jetro_Willems_youngest_Euro_player_world_record.jpg
50922.jpg

Yaşına falan bakmayın, gençlere taş çıkartır.. Bacary Sagna. 2 sene rahatlıkla idare eder.(Sabri'den bir yaş büyük.)

M.Ekici'de bence yerli olarak iyi alternatif olur.(Hamit'ten iyidir en kötü)

Bruma giderse Luciano Narsingh gibi ismi bedava almak müthiş bir vizyon gösterişi olur.(Biliyorum yönetimden beklenmez)

Son olarak Tolga Ciğerci,Selçuk,DeJong'tan biri giderse Sebastian Rudy enfes bir hamle olur.(Hoffenheim uzatır mı bilmem ama ŞL'ye gidersek hedef için gelebilir)

Yaşına falan bakmayın, gençlere taş çıkartır.. Bacary Sagna. 2 sene rahatlıkla idare eder.(Sabri'den bir yaş büyük.)

M.Ekici'de bence yerli olarak iyi alternatif olur.(Hamit'ten iyidir en kötü)

Bruma giderse Luciano Narsingh gibi ismi bedava almak müthiş bir vizyon gösterişi olur.(Biliyorum yönetimden beklenmez)

Son olarak Tolga Ciğerci,Selçuk,DeJong'tan biri giderse Sebastian Rudy enfes bir hamle olur.(Hoffenheim uzatır mı bilmem ama ŞL'ye gidersek hedef için gelebilir)
Narsingh=cop

Bruma nin tirnagi etmez.

Üst Alt