Bir GSCimbom Klasiği, Askere Gidiyorum - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bir GSCimbom Klasiği, Askere Gidiyorum

Askere gitmeyen adamların sözlerini dikkate almayın lütfen.

Pardon ‘adam’ demişim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Patates dograrken foto bekliyoruz.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Patates doğrarken değil de, üst devreden elemanın birinin kafasını kalorifer kazanına vururken çekilen videoyu koyabilirim yani.

Hayırlı tezkereler dilerim. Rahat bir şekilde yapıp sorunsuz bitirmen dileğiyle.

Pardon ‘adam’ demişim

Patates doğrarken değil de, üst devreden elemanın birinin kafasını kalorifer kazanına vururken çekilen videoyu koyabilirim yani.

Gereksiz övüyorsun şu askerligi.

Pardon ‘adam’ demişim

Gereksiz övüyorsun şu askerligi.

Övmedim ki. Saçma sapan bir dönem. Gurur duyulacak bir yanı yok. Vatan millet Sakarya kafasında biri de değilim.

Askerliğin tek güzel yanı herkesin yalın halinin, yani gerçek kişiliğin ortaya çıkması ve oluşan ortam. Onun dışında insanı hayvanlaştıran bir dönem askerlik.

Askerde cilt ve vücut kremi, pudra ve mantar kremi gibi şeyler çok mu elzem bütün yaz askerde ve dışarda oluncak malum. Bu konuda be dersiniz

E5303 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Cilt kremi vücut kremi bilmem ama pudra evet. Postalı her giymeden önce ayağını pudrala çorabını pudrala postalını öyle giyin hocam. Çorabını da her gün değiştir mutlaka.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Merhabalar Gscimbom ailesi. Mayıs 2018 celbinde askere gideceğim.

Şimdiden Gscimbom ailesinden kırdığım üzdüğüm bir arkadaşım olduysa hakkını helal etsin. İnşallah asker ocağında şampiyonluğumuzu kutladığımız bir dönem olur. Zaman zaman takip etmeye çalışacağım.

2 Mayıs ta teslim olacağız inşallah. Forum, adminlere ve siz değerli renktaşlara emanet. Şimdilik kalın sağlıcakla..

Acemi Birliği Samsun Merkez
Usta Birliği. Samsun Merkez

E5303 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Birşey daha diyeceğim.Yazın askere gidilmez.Hem günler uzun,hem de o sıcakta askerlik çekilmez.Soğuğa bir şekilde çare buluyorsun da sıcağın çaresi yok.Hele bir de banyo sıkıntısı varsa hapı yuttun

2016 ağustosta gittim 19 banyo yapamadım.En iyi celp kasım kısa dönem için.

SM-G570F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ben Kasımda gitmiştim :D kar kış diye eğitimin iptal olduğu,gidip amfide günü bitirdiğimiz de oldu.Öyle avantajları da oluyor yani :) usta birliğinde de saat 5 oldu mu hava kararıyordu ondan sonra git voleybol oynamaya :D
Ot,yaprak işleri falan da olmuyor

Mesleğinin ne oldugu da önemli o konuda.

Genelde doktorları asteğmen yapıyorlar.Gerçi TSK nın ne yaptığı da belli değil.Saçma sapan meslekten adamları asteğmen yapıp güneydoğuya yolladıkları da olmuş.Mantığı yok yani
Veterinerleri falan da alıyorlarmış.

Üst Alt