Bir Tetikçi Doğuyor: Ali Palabıyık | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bir Tetikçi Doğuyor: Ali Palabıyık

Süper Lig tarihi Ali Aydın, Muhittin Boşat, Oğuz Sarvan ve bunun gibi pek çok tetikçi ve Fener yalakası hakem görmüştür. Hepsinin adını anmaya kalksak herhalde işin içinden çıkamayız ancak son dönemde bir isim fazlası ile dikkatleri çekiyor ve abilerin açtığı yolda, gösterdiği hedefe yürüyeceğini gösteriyor. O isim kuşkusuz Ali Palabıyık...

Yönettiği her Galatasaray maçında verdiği yanlış kararlar ile gündeme gelen, kısa dönem CV'sinde Mersin maçında Terim-Davala ve Hasan Şaş'ı atan adam gibi apoletleri ekleyen türünün son harikası bir hakem Ali Palabıyık.

İŞTE PALABIYIK'IN GALATASARAY KARNESİ

Ç.Rize 1-3 Galatasaray (ZTK)
Galatasaray 3-3 Antalyaspor
Trabzonspor 2-1 Galatasaray
Galatasaray 4-2 Eskişehirspor (ZTK)
Fenerbahçe 3-2 Galatasaray (Yardımcı Hakem)
Galatasaray 1-1 Ç.Rize (STSL-2013-2014)
Galatasaray 3-1 M.İ.Y (4. Hakem-Meşhur maç)
Galatasaray 1-2 1461 Trabzonspor (ZTK)
Fenerbahce 1-1 Galatasaray (STSL 18/19)

Galatasaray rakiplerine penaltı vermeyi, boş zamanlarda Galatasaray oyuncularını ve teknik adamlarını atmayı seven Ali Palabıyık aynı cesareti ise Fenerbahçe maçlarında gösterememiştir.

GSC Haber

Moderatör tarafında düzenlendi:
Süper Lig tarihi Ali Aydın, Muhittin Boşat, Oğuz Sarvan ve bunun gibi pek çok tetikçi ve Fener yalakası hakem görmüştür. Hepsinin adını anmaya kalksak herhalde işin içinden çıkamayız ancak son dönemde bir isim fazlası ile dikkatleri çekiyor ve abilerin açtığı yolda, gösterdiği hedefe yürüyeceğini gösteriyor. O isim kuşkusuz Ali Palabıyık...

Yönettiği her Galatasaray maçında verdiği yanlış kararlar ile gündeme gelen, kısa dönem CV'sinde Mersin maçında Terim-Davala ve Hasan Şaş'ı atan adam gibi apoletleri ekleyen türünün son harikası bir hakem Ali Palabıyık.

İŞTE PALABIYIK'IN GALATASARAY KARNESİ

Ç.Rize 1-3 Galatasaray (ZTK)
Galatasaray 3-3 Antalyaspor
Trabzonspor 2-1 Galatasaray
Galatasaray 4-2 Eskişehirspor (ZTK)
Fenerbahçe 3-2 Galatasaray (Yardımcı Hakem)
Galatasaray 1-1 Ç.Rize (STSL-2013-2014)
Galatasaray 3-1 M.İ.Y (4. Hakem-Meşhur maç)
Galatasaray 1-2 1461 Trabzonspor (ZTK)

Galatasaray rakiplerine penaltı vermeyi, boş zamanlarda Galatasaray oyuncularını ve teknik adamlarını atmayı seven Ali Palabıyık aynı cesareti ise Fenerbahçe maçlarında gösterememiştir.

GSC Haber

Ne zaman geçen sene başakşehir - fener maçında 3-4 kırmızı çıkarttı fenere o zamandan beri çok değişti. Belli ki birileri beyin yıkmama seansı yapmış

Türkiye'de iyi hakem yok. Bir tek Cüneyt Çakırin yan hakemleri var iyi olan gerisi kötü veya bir tık vasat üstü.

Nasil Fenerbahce ye gösterememis? Tamam rezil mac yönetti ama manipülatif sekilde bos sallamayalim.

4 kirmizi cikardi Fener'e.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

Tek maç ile mi değerlendiriyoruz bir hakemin niyetini. Gayet de art niyetli bir adam. 4 senedir takip ediyorum. 10 senedir de hakemleri takip ederim kimin ne yapmaya çalıştığını da anlıyorum inan.

Haberi yapan ben olmasam şu yorumu da yapmayacağını da biliyorum. Çünkü ben yapınca ''manipülatif'' kelimesinden başka bir kelime aklına gelmiyor senin de.

Tek maç ile mi değerlendiriyoruz bir hakemin niyetini. Gayet de art niyetli bir adam. 4 senedir takip ediyorum. 10 senedir de hakemleri takip ederim kimin ne yapmaya çalıştığını da anlıyorum inan.

Haberi yapan ben olmasam şu yorumu da yapmayacağını da biliyorum. Çünkü ben yapınca ''manipülatif'' kelimesinden başka bir kelime aklına gelmiyor senin de.
Arkadas sende sürekli yarim haber paylasip durma, tüm detaylari paylas, sadece isine geleni yazma birsey demem.

popcorn_seinfeld.gif

Kavga var.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dün iyi değildi ama hakemlere gereğinden fazla yükleniyoruz.Her hakem Fenerli her hakem eyyamcı.Fenerliler'e göre de her hakem Galatasaraylı.Bunun sonu yok.

Üst Alt