Bir Yetkili: "FB Küme Düşürülecek" l Digitürk'ten Kurtuluyoruz - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bir Yetkili: "FB Küme Düşürülecek" l Digitürk'ten Kurtuluyoruz

Cevap: Bir Yetkili: "FB Küme Düşürülecek" l Digitürk'ten Kurtuluyoruz

Hiçbirşey belli değil. Herşey Perşembe belli olacaktır. UEFA'ya gidiyorlar. Feriştahı gelse önceden bilemez çünkü çok bilinmeyenli bir durum bu. Düşürmek istemeselerde düşürebilirler, düşürmemek istemeyebilirler vs.. Bence düşürülecekler örnek ise son Sion olayı.

digitürk bugun telefon açtı 12 ay tahutle çok indirimli bir fiyatla hatta ekstrdan 4 ,5 tane hediye kanal verdi anlamadım bu işi acaba doğru olabilirmi kume düşme olayı

______

Geçen beni aradılar... Lick tv verelim HD vs falan filan...

Dedim " ya ligden düşmeler olursa, hatta lig iptal olursa ne olacak; Size taahhüt verdiğimde...

Kızın cevabı şu: " Kesinlikle ligten düşme olmayacak"

Nerden biliyon laa dedim... Sana imazlı kağıtmı verdiler...

" Yok beyefendi bana inanın olmaz" dedi... La bi git dedim ona kapadım telefonu...

:D :D :D

digitürk bugun telefon açtı 12 ay tahutle çok indirimli bir fiyatla hatta ekstrdan 4 ,5 tane hediye kanal verdi anlamadım bu işi acaba doğru olabilirmi kume düşme olayı

Ya bu Digiturk bi bana mı telefon açmıyor. İşyerindeki arkadaşım telefon açmış ''ben Digiturkumu kapattırmak istiyorum, önceden 39 ödüyordum şimdi 59 yapmışsınız, hemen kapatın!'' demiş.

Kadın, ''Bir dakka beyfendi durun'' desede bizim arkadaş kadının yüzüne kapatmış telefonu.

Sonra bir hafta boyunca her gün aramışlar arkadaşı. Arkadaş hiç açmamış telefonu.

Baktı olacak gibi değil En sonunda açmış. Bir tane bayan ''bakın beyfendi sizin için fiyatlarda yeni bir düzenleme yaptık eski ücretinizden devam etmek istermisiniz?'' demiş..

Arkadaşta, '' tamam o zaman. Madem eski fiyat devam ederim'' demiş. Bunu geldi bana anlattı.

Bende akşam hemen eve geldim aradım dedim ''siz neden çifte standart uyguluyorsunuz herkes 39 öderken ben neden 59 ödüyorum , hemen kapatın'' dedim..

Kadın, ''tamam kapanmıştır'' dedi :( ''Ama.. amaa şey '' dedim. ''Tamam beyfendi istediğiniz oldu kapattık'' dedi ya la :(

Peki bir daha aramıcakmısınız? dedim. ''Yoo'' dedi.

Çok mağdurum..

Ya bu Digiturk bi bana mı telefon açmıyor. İşyerindeki arkadaşım telefon açmış ''ben Digiturkumu kapattırmak istiyorum, önceden 39 ödüyordum şimdi 59 yapmışsınız, hemen kapatın!'' demiş.

Kadın, ''Bir dakka beyfendi durun'' desede bizim arkadaş kadının yüzüne kapatmış telefonu.

Sonra bir hafta boyunca her gün aramışlar arkadaşı. Arkadaş hiç açmamış telefonu.

Baktı olacak gibi değil En sonunda açmış. Bir tane bayan ''bakın beyfendi sizin için fiyatlarda yeni bir düzenleme yaptık eski ücretinizden devam etmek istermisiniz?'' demiş..

Arkadaşta, '' tamam o zaman. Madem eski fiyat devam ederim'' demiş. Bunu geldi bana anlattı.

Bende akşam hemen eve geldim aradım dedim ''siz neden çifte standart uyguluyorsunuz herkes 39 öderken ben neden 59 ödüyorum , hemen kapatın'' dedim..

Kadın, ''tamam kapanmıştır'' dedi :( ''Ama.. amaa şey '' dedim. ''Tamam beyfendi istediğiniz oldu kapattık'' dedi ya la :(

Peki bir daha aramıcakmısınız? dedim. ''Yoo'' dedi.

Çok mağdurum..

üzüldüm lo :sad007: no nu ver ben seni ararrim ligtv niyetine

Tövbe... Bundan sonra ne Digiturk alırım, ne de şu rezaleti destekleyen başka bir yayıncı kuruluşun decoderini... Zaten şu lanet ligi sadece CL için takip ediyorum, bilakis başka bir güç bana her unsuruyla bu rezaleti izletemez.

bak yine fiyatini yükseltirim 59 a .. ona göre :mad:

Zaten hiç indirmediler ki :D Aslında orta yolu buluruz diye düşünmüştüm bayada kendimden emin ve kararlı bir şekilde konuşmuştum. Sonra ablaaa diye arkasından bagırasım geldi emmee ne çare. gitti digiturkum . Neyseki Digiturkweb'den satın aldım. O sinirle Süper paket hemdee.

Belkide tuzakları buydu. Belkide digiturkwebe üye bulmanın yolu buydu onlar için. bilemiyorum. :D

_______

Bu ne la....

Şimdi bakıyım dedim şok oldum...

Ben normalde 25 TL lik fatura öderken, 2 paket çıkardım... Faturam düşsün diye bunu yaparken bana bu ay 41 TL fatura geldiğini gördüm...

Lan noluyo dedim... Aradım şimdi Digitürkü....

" Faturanızla ilgili bir sorun olabilir" dedi...

Galatasaraylıyım diyemi yapıyonuz la dedim...

Yok beyefendi öndan olmaz dedi...

Eeee ne o zaman bu fatura diye sordum...

Kaydınızı aldım. Düzeltilmesi için gereken yapılacak dedi...

Sen düzeltme o faturayı bak neler oluyor dedim...

Aynen böyle konuştum...

Artık fener 1 digitürk 2 hayatımdaki gıcıklar...

Cumaya kıadar beklerim yoksa soluğu noterde alırım...

Ha bu arada yarın digitürkü iptal ettiriyorum...

Çocuk kanalları için tutuyordum. Benimçocuk izliyor diye...

o da artık izlemesin...

Çok feyzli bi abi değilmiş demek ki kaynak ...

Neyse lig tvyi sezon başında iptal ettirmiştim zaten , anlaşılan düşmeyecek o zmn digitürküde iptal edip d smart alıyorm en azından discovery c, history c gibi güzel kanallar var ..

Üst Alt