Bırakalım Tudor Temizliği Bitirsin - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bırakalım Tudor Temizliği Bitirsin

6661c686ff5021aec57838b5964b4dd1.jpg

Bu sinsi köpek gitmeden takım gün yüzü falan görmez, kulubu karıştırıyor bu şerefsiz, tudoru yollamak çok basit, bunu yollasın yönetimi efsane ilan ederim ben

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Basında ismi geçen oyuncular alınıp ; Selçuk , Tolga , Carole , Çalık gibi oyuncular devre dışı bırakılırsa destekleyeceğim.

O zaman izleyip görelim derim , Tudor'ın takımını.

basın derken lağım medyası, namıdiğer havuz medyasından bahsediyorsan tabi ki alınmayacak o oyuncular.. bütün mesele taraftarı birkaç ay daha uyutup, kendi adamları olan dursun'un ömrünü uzatmak

Son düzenleme:
Temizlik olması gerektiği doğrudur

Ancak bu temizliği yapması gereken insanlar yok şuan başımızda Tudor özelinde söylemiyorum bunu yönetim bu işin asıl suçlusu. 2011 yılında tam dibi görmüşken bir revizyona gittik takımı komple yeniledik. 10 oyuncu aldık yaz döneminde ve 20 M € bonservis verdik. Ama sattığımız oyunculardan da 15 M €'ya yakın para aldık. Hepsi nokta transferlerdi ve ilk 11'in tamamı değişti neredeyse.

Şimdi ise 4 tane oyuncu alındı. Takımın en güçlü bölgelerinden oyuncular gönderdik. Sadece kale mevkisi kaldı elde. Gelen 4 oyuncuya 21.5 M € Bonservis ödedik. 17 M € oyuncu satışlarından kazandık.

Muslera hariç gitmeyecek oyuncu yok zaten bu süreçte ama bir tutarlılığın olur, bir düzenin olur. O kadar rezil işler yapıyorlar ki vasıfsız herifler insan tepki göstermesinde ne yapsın? Yahu Sneijder'den para kazanıp göndereceğine, adamdan zarar edip gönderiyorsun bir de taraftarı çıldırtırcasına gönderiyorsun. Kaldı ki Sneijder 2 sezondur bir halt oynamıyor yani bunu yaparken gayet taraftarı arkana alabilirsin. Zamanında 2011 temizliğinde de bir çok oyuncu gitti Arda falan yönetim o kadar temiz yaptı ki işini kimse sesini çıkarmadı hatta suçlu Arda oldu. O zaman da çok iyi başlamamıştık. Ama sabretti taraftar resmen.

Sezon başlamak üzere bir stoper, bir sol bek, iki ortasaha, bir kanat ihtiyacın daha var en az. 5 as takım için transfer daha lazım yani neyin temizliği? Hangi bölgelere temizlik yapıldı?

Semih,Sabri,Chedjou,Cenk,Salih bunlar temizlik ama buna temizlik diyebilmek için Yasin,Selçuk,Tolga,Donk, De Jong,Cavanda,Tarık,Hakan, Carole olmak üzere en az 8 oyuncuyla yollarını ayırman lazım ona göre en az 7-8 oyuncu transfer etmen lazım.

Temizlik falan yok efendiler uyutuluyoruz. Kulübü batırıyorlar, Riva ve Florya'yı peşkeş çektiler vadedildiği gibi paralarını yedikten sonra çekip gidecekler...

Komple bir yenilemeye gitmedik aslinda 2011 yilinda... Emre Colak, Semih Kaya zaten mevcut ama kullanmadigimiz oyunculardi. Keza Hakan Balta ve Baros´da vardi. Ilk yari banko kullandigimiz Kazim Kazim da... Ikinci yari birde geri getirdigimiz necati vardi.

Riera ilk sezon tutmadi. Sercan keza öyle. Muslera, Selcuk, Eboue, Elmander, Melo, Ujifalusi tuttu. Ve tabiki Engin Baytar, ki istenmeyen bir transferdi... Yani aslinda taraftarin he diyecegi 6 oyuncu aldik. Hatta Drogba denilirken, Elmander bile hafif gelmisti basta. Ujifalusi´de böyle cok sexy bulunan transfer degildi.

Taraftarin ise ciddi anlamda memnun oldugu transferler o dönem Muslera, Selcuk, Eboue, ve Melo idi. Yani bu 4 oyuncu. Digerlerine vasat gözü ile bakiyordu, yada istemiyordu.

Kewell, Arda, Neil, Culio, Pino, Stancu, Cana gitti. Kewell, Arda zaten kesin, ama Pino bile badem gözlü olurdu, eger bu revizyon sonrasi basarisiz olsaydik. Pino´nun fanlari meshurdu. Stancu ve culio hasbelkader zaten olmustu.

Son düzenleme:
Sinan, Donk ve Carole gidebilirler. Selçuk, Tolga ve Yasin de çok az forma şansı bulabilirler gibi. Ben herşeye rağmen öncelikle 2 ortasaha, sağ kanat ve sol beki bitireceklerini düşünüyorum. Üzerine de Denayer ve sol kanatı da Eylül ayına kadar olan gelişmelere bağlı olarak tamamlar diye ümit ediyorum.

Sinan ve Yasin beraber satılırsa şaşırmam mesela.

Valla ben selçuğun organizasyonu ile maçı selçuk, sinan, yasin ve tolganın sattığına inanıyorum. hepsi birbirinden berbat oynadı. alenen maçı sabote ettiler.

kadroda kalmamalılar asla.

Sneijder olayı tam bir ihanetti. Asla unutmayacağım bu şerefsizliği.

Hani derler ya kan akıtmak lazım diye!! işte tam zamanı!

Komple bir yenilemeye gitmedik aslinda 2011 yilinda... Emre Colak, Semih Kaya zaten mevcut ama kullanmadigimiz oyunculardi. Keza Hakan Balta ve Baros´da vardi. Ilk yari banko kullandigimiz Kazim Kazim da... Ikinci yari birde geri getirdigimiz necati vardi.

Riera ilk sezon tutmadi. Sercan keza öyle. Muslera, Selcuk, Eboue, Elmander, Melo, Ujifalusi tuttu. Ve tabiki Engin Baytar, ki istenmeyen bir transferdi... Yani aslinda taraftarin he diyecegi 6 oyuncu aldik. Hatta Drogba denilirken, Elmander bile hafif gelmisti basta. Ujifalusi´de böyle cok sexy bulunan transfer degildi.

Taraftarin ise ciddi anlamda memnun oldugu transferler o dönem Muslera, Selcuk, Eboue, ve Melo idi. Yani bu 4 oyuncu. Digerlerine vasat gözü ile bakiyordu, yada istemiyordu.

Kewell, Arda, Neil, Culio, Pino, Stancu, Cana gitti. Kewell, Arda zaten kesin, ama Pino bile badem gözlü olurdu, eger bu revizyon sonrasi basarisiz olsaydik. Pino´nun fanlari meshurdu. Stancu ve culio hasbelkader zaten olmustu.

Aynı şeyi söylüyoruz aslında o yönetim bu işi doğru dürüst yaptı ve transfer döneminde kimse bu isimlerin gönderilmesine doğru dürüst ses etmedi. Arda giderken biraz homurtu oldu orada da suçlu Arda gösterildi ve kurtarıldı. Şimdi ise daha sezon başlamadan tepki çeken işler yapıldı. Sneijder süreci inanılmaz kötü yönetildi hem kendilerine, hem tudora, hem belhanda'ya zarar verdi bir kere. 10 oyuncu aldık o dönem 7'si doğrudan ilk 11'de oynadı. Baros,Emre Ç, Semih ve Hakan vardı sadece.

Süreci düzgün yönetseler herkeste şu algı oluşurdu elendik evet ama takım daha yeni kuruluyor bekleyelim. Tabi ki tepkiler olurdu ama şuan bu kadar büyük olmasının sebebi başarısızlık değil iki koyuna sahip çıkmayı beceremeyecek vasıfsız insanlar yönetiyor şu koca kulübü

Aynı şeyi söylüyoruz aslında o yönetim bu işi doğru dürüst yaptı ve transfer döneminde kimse bu isimlerin gönderilmesine doğru dürüst ses etmedi. Arda giderken biraz homurtu oldu orada da suçlu Arda gösterildi ve kurtarıldı. Şimdi ise daha sezon başlamadan tepki çeken işler yapıldı. Sneijder süreci inanılmaz kötü yönetildi hem kendilerine, hem tudora, hem belhanda'ya zarar verdi bir kere. 10 oyuncu aldık o dönem 7'si doğrudan ilk 11'de oynadı. Baros,Emre Ç, Semih ve Hakan vardı sadece.

Süreci düzgün yönetseler herkeste şu algı oluşurdu elendik evet ama takım daha yeni kuruluyor bekleyelim. Tabi ki tepkiler olurdu ama şuan bu kadar büyük olmasının sebebi başarısızlık değil iki koyuna sahip çıkmayı beceremeyecek vasıfsız insanlar yönetiyor şu koca kulübü

Ilk yari Kazim´da banko idi... ;)

Yönetimin sürecleri yönetemedigi bir gercek. Ama bu sene daha bile derin bir revizyon olabilir. Basari her daim ayri bir konudur, ama daha cok tas yerinden oynar. Sneijder´in gidisi de tam östersunds faciasina denk geldi. Bu tarz seyleri hic hesaplamiyorlar.

Podolski gitsin diye ağıt yakılıyordu geçen sene şimdi gitmesiyle Tudora sallanıyor ki bu iş çok önce bitmişti,Brumayla sanki Riekerink döneminde sözleşme uzattıkta Tudor yollamış oluyor tamam sorun yaşadı falanda adam gitmek istiyordu en başından beri,geçen sene 7.5 verseler diye dua ediliyordu 15'e satıldı geçen sene en iyi oyuncumuzdu ama oyuncu istemedikten sonra tutamazsın,Lizbondanda kendi isteğiyle gitmişti.Sneijder olayı biraz daha farklı iş yapardı kalsa ama 33 yaşında artık bana göre eski vazgeçilmezliğinde değil ayrıca 2 orta saha alınıp Selçuğu keserse bu Selçuk kaldı ama malzemesinide kesecek gibi umarım,Balta-Jong-Cavanda-Semih-Cenk-Josue-Sinan-Chedjou-Sabri gibilerindende kurtulduk gibi muhtemelen Donk-Tarık gibi çöpleride yollayacak.Ayrıca bu gelen 4 transfer hariç bu ayarda 5-6 adam daha gelirse kadroyu gelebilecek maximum seviyeye taşımış olur ne Sneijder ne Bruma iyi bir takım olmadan seni şampiyon yapmaz bunu biliyoruz kişilere takılmadan gelecek oyuncuların uyumu önemli artık sadece.Hiç değilse Riekerink gibi ne denirse kabul etmiyor ve Hamza gibi bir vizyon düşmanı değil hep kaliteli oyuncular ve istediği tanıma uyan oyuncular arıyor.Tudordan daha iyi bu değişimi sağlayacak hoca göremiyorum sonuna kadar devam edilmeli.

Beyler yapmayın etmeyin gelin yol yakınken geri dönün vazgeçin şu Tudor sevdanızdan zararın neresinden dönseniz kârdır olmayacak işte israr etmeyin Östersundsa elenip sneijderi ,brumayı harcayan Selçuğa sahip çıkan bu hırvat çomarından bişey olmaz

Tanju Karayel kardeşim sen tamamen yanlış anlamışsın. Ben Tudor'u veya oynattığı oyunu savunmuyorum. Bugüne kadar yazdıklarımı okuduysan zaten bu düşüncede olmadığımı biliyorsun diye düşünüyorum.

Demek istediğim şu ki öncelikle Tudor yerine biri gelirse eminim ilk işi gözden çıkarılanları yeniden kazanmak olacaktır. Hamza da böyle yapmıştı. Tudor ise dibi gördü bundan sonra neşteri oyunculara vuracak.

İkinci mevzu da bu yönetimin bir teknik direktör ile daha çalışmasına müsade etmemek gerek. Tudor gidecekleri göndersin bu temizliği bitirsin. Başarısız olursak yönetimle gitsin. Benim bu yönetimi Lucescu veya başka bir hocayla daha çekecek tahammülüm kalmadı.

Podolski gitsin diye ağıt yakılıyordu geçen sene şimdi gitmesiyle Tudora sallanıyor ki bu iş çok önce bitmişti,Brumayla sanki Riekerink döneminde sözleşme uzattıkta Tudor yollamış oluyor tamam sorun yaşadı falanda adam gitmek istiyordu en başından beri,geçen sene 7.5 verseler diye dua ediliyordu 15'e satıldı geçen sene en iyi oyuncumuzdu ama oyuncu istemedikten sonra tutamazsın,Lizbondanda kendi isteğiyle gitmişti.Sneijder olayı biraz daha farklı iş yapardı kalsa ama 33 yaşında artık bana göre eski vazgeçilmezliğinde değil ayrıca 2 orta saha alınıp Selçuğu keserse bu Selçuk kaldı ama malzemesinide kesecek gibi umarım,Balta-Jong-Cavanda-Semih-Cenk-Josue-Sinan-Chedjou-Sabri gibilerindende kurtulduk gibi muhtemelen Donk-Tarık gibi çöpleride yollayacak.Ayrıca bu gelen 4 transfer hariç bu ayarda 5-6 adam daha gelirse kadroyu gelebilecek maximum seviyeye taşımış olur ne Sneijder ne Bruma iyi bir takım olmadan seni şampiyon yapmaz bunu biliyoruz kişilere takılmadan gelecek oyuncuların uyumu önemli artık sadece.Hiç değilse Riekerink gibi ne denirse kabul etmiyor ve Hamza gibi bir vizyon düşmanı değil hep kaliteli oyuncular ve istediği tanıma uyan oyuncular arıyor.Tudordan daha iyi bu değişimi sağlayacak hoca göremiyorum sonuna kadar devam edilmeli.

Basarisiz olacagimiz kesin bir sezona basliyoruz. forumda bile hemen herkes fb nin sampiyonlugunu simdiden kabullenmis durumda , bjk ye dahi sans veren yok .. bu seneyi madem baslamadan kaybettigimizi vakar gosterip kabul ettik simdiden , o zaman tudor u gondermektense , tudor kotu bile olsa takimdaki temizligi elinden geldigince bitirmesine imkan verelim .

brumayi gondermedik , brumayi sattik , brumadan gelen para olmasaydi demin de dedigim gibi bu transfer harekati olamazdi . leipzig in performansina bagli olarak muhtemelen 15 milyona tamamlanacak bir paradan bahsediyoruz 1 senesi kalmis bir oyuncu icin , bunun turk futbolda esi benzeri olmayan bir nimet oldugunu gorebilmeniz lazim

podolskiden de hem bonservis alindi , hem de gereksiz yuksek bir ucreti olan +1 i devreye sokulmamis oldu , bu butce de transfere harcandi , sneijder den de 4,5 -5 arasi maas ve mac basi , stopaj vb detaylarla 6 milyon euro nun uzerinde tasarruf yapildi

bunlar yapilmasaydi daha iyiydi diyenlere saygi duyarim o ayri , ama bu adamlardan bu paralar kazanilmasaydi ,sabri ile uzatmamak , semih i satip hem de yilligini odememek filan da eklenebilir buna , baya ciddi para aciga cikti da o sayede transfer yapabildik

aksi takdirde bu 3 adami istesek gondermezdik , kontratlari suruyordu ama o zaman ne maicon ne gomis alinabilirdi . belhanda zaten olmazdi

ben gene de alinan adamlara cok para verildigini ve hedefe ulasamayacagimiz icin kotu yatirim oldugunu dusunuyorum ama gonderilenler olmasa bunlar dahi alinamazdi

@Tanju Karayel kardeşim sen tamamen yanlış anlamışsın. Ben Tudor'u veya oynattığı oyunu savunmuyorum. Bugüne kadar yazdıklarımı okuduysan zaten bu düşüncede olmadığımı biliyorsun diye düşünüyorum.

Demek istediğim şu ki öncelikle Tudor yerine biri gelirse eminim ilk işi gözden çıkarılanları yeniden kazanmak olacaktır. Hamza da böyle yapmıştı. Tudor ise dibi gördü bundan sonra neşteri oyunculara vuracak.

İkinci mevzu da bu yönetimin bir teknik direktör ile daha çalışmasına müsade etmemek gerek. Tudor gidecekleri göndersin bu temizliği bitirsin. Başarısız olursak yönetimle gitsin. Benim bu yönetimi Lucescu veya başka bir hocayla daha çekecek tahammülüm kalmadı.

Yazdıklarımın bazılarını senin yazdıklarına istinaden yazmamıştım yine Sneijder nefreti yüzünden Tudor'u savunanlar vardı onlaraydı.

Ben Tudor'un yaptıklarını ''temizlik diye belirttiğin'' doğru bulmuyorum. Takım için sıkıntı olacak oyuncuları hala tutuyor ve bir aydır takımı çalıştırıyor ama oynanan oyunda ortada o yüzden bu adama güvenmem için ortada bir neden göremiyorum.. Açıkcası ben yol yakınken bu kişiden kurtulma taraftarıyım yoksa yine koca bir sezon heba olacak.

Adını bilmediğimiz takıma karşı bile doldur boşalt taktiğiyle oyuncuları rastgele sahaya salan bu adamdan bir şey olmaz

Basarisiz olacagimiz kesin bir sezona basliyoruz. forumda bile hemen herkes fb nin sampiyonlugunu simdiden kabullenmis durumda , bjk ye dahi sans veren yok .. bu seneyi madem baslamadan kaybettigimizi vakar gosterip kabul ettik simdiden , o zaman tudor u gondermektense , tudor kotu bile olsa takimdaki temizligi elinden geldigince bitirmesine imkan verelim .

brumayi gondermedik , brumayi sattik , brumadan gelen para olmasaydi demin de dedigim gibi bu transfer harekati olamazdi . leipzig in performansina bagli olarak muhtemelen 15 milyona tamamlanacak bir paradan bahsediyoruz 1 senesi kalmis bir oyuncu icin , bunun turk futbolda esi benzeri olmayan bir nimet oldugunu gorebilmeniz lazim

podolskiden de hem bonservis alindi , hem de gereksiz yuksek bir ucreti olan +1 i devreye sokulmamis oldu , bu butce de transfere harcandi , sneijder den de 4,5 -5 arasi maas ve mac basi , stopaj vb detaylarla 6 milyon euro nun uzerinde tasarruf yapildi

bunlar yapilmasaydi daha iyiydi diyenlere saygi duyarim o ayri , ama bu adamlardan bu paralar kazanilmasaydi ,sabri ile uzatmamak , semih i satip hem de yilligini odememek filan da eklenebilir buna , baya ciddi para aciga cikti da o sayede transfer yapabildik

aksi takdirde bu 3 adami istesek gondermezdik , kontratlari suruyordu ama o zaman ne maicon ne gomis alinabilirdi . belhanda zaten olmazdi

ben gene de alinan adamlara cok para verildigini ve hedefe ulasamayacagimiz icin kotu yatirim oldugunu dusunuyorum ama gonderilenler olmasa bunlar dahi alinamazdi
1996-resized.jpg

2 seneki sarkiyi mi soyleyecegiz yine sinan bir yorum yapti diye , ben baydim siz baymadiniz yorum elestirmekten . kardesim yorum bu yorum . 2 senedir ulke siyah beyaza boyandi ,sezon baslarinda ,devam ederken bjk sampiyon olacak olacak dedigim icin bjk li oldum , ne basit ya , o zaman GS yi tutuyorum diye her sezon basi GS saksakciligi yapalim , boyle yanardonerlik yok bende , fb olacak diyorum ve yorumumun da sonuna kadar arkasindayim

totem motem degil , nasil bjk nin dogrulari yaptigina inaniyordum , ama artik metal yorgunlugu var onlarda da , hissediyorum bunu , ayrica bir soluklanmaya da tahammuleri var artik , ustelik CL oynayacaklar .

hem bu takimdan ne koy olur ne kasaba olur diyorsunuz , sonra sinan fb sampiyon olur deyince ya kus , ya totemci vs vs oluyorum

Üst Alt