Biten 34, Kalan 0; 46 Puan


Cevap: Biten 2, Kalan 32; 0 PuanÖnceki konu uğursuz bulunduğu için iptal edilmiştir.Daha doğrusu konuyu açan şahıs uğursuz bulunmuştur.
 
Cevap: Biten 2, Kalan 32; 0 PuanBugün Buca'nın puan kaybetmesi lazım.Haftaya da Antalya puan kaybetmeli.Antalya kimle oynuyordu ki haftaya :) Ayrı bir heyecan bizim için bu yıl :eek:
 
Cevap: Biten 2, Kalan 32; 0 Puan, 17. SıradayızEn azından kaçıncı olduğumuzu yazmasanız şimdilik. İnsanın moralini bozuyor. :D
 
Cevap: Biten 2, Kalan 32; 0 Puanrakiplerimizden bucaspor, manisaspor, antalyaspor da lige kotu basladi ve isler onlar icin daha da zor.

ilerleyen haftalarda toparlanarak, kümede kalma konusunda bir nebze olsun rahatlayacağımızı düşünmekteyim. :)
 
Cevap: Biten 2, Kalan 32; 0 Puanhep süper lig olmaz böyle canım birazda bank asya 1 lig havası tatmamız lazım doğuda gidilmeyen illerde çok taraftarımız var en azında garibanlar sevinir
 
Cevap: Biten 2, Kalan 32; 0 PuanSene sonunda "Biten 2, Kalan 32; 0 Puan" şunun yerinde ne yazacak çok merak ediyorum.Bekleyip görelim.
 
Cevap: Biten 2, Kalan 32; 0 PuanBir an önce toparlanmalıyız.En azından şampiyonlar ligi için.Bu sezonda geçti diye bir lüksümüz yok.
 
Cevap: Biten 2, Kalan 32; 0 Puanhep süper lig olmaz böyle canım birazda bank asya 1 lig havası tatmamız lazım doğuda gidilmeyen illerde çok taraftarımız var en azında garibanlar sevinirGerçekten iyi tecrübe olur. Ben Rijkaard'ın Bank Asya'da gerçekten başarılı olacağını düşünüyorum, ciddiyim bu konuda. Süper Lig'den biraz uzak kalmamız bize gelecek için yeni vizyonlar kazandırır. Rijkaard'ın Anadolu'ya alışmasını sağlar. Tekrar Süper lige çıkarsak Rijkaard aşılanmış olur zor anadolu deplasmanlarına karşı. (Not: Bu bir ironi değildir! Böyle düşünenlere teessüf ederim.)
 
Cevap: Biten 2, Kalan 32; 0 Puanamatöre düşsende seninleyiz Cimbomum, napalım bize bunu göz göre göre yaşatanlar utansın
 
Üst Alt