Bize bu koltuklar çok ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bize bu koltuklar çok !

Cevap: Bize bu koltuklar çok !

bunu yapan nasıl Gs taraftarı olabilir,,bu kadr mı cahiliz bu kadar mı bilinçsiziz,,yazıklar olsun bunu yapanlara.

Necati koltukların birim fiyatının 40 $ olduğunu söyemişti. Toplam koltuk maliyeti 50000*40=2.000.000 $ yapıyor bu durumda. Ne kadar değerli olduklarını anlamak zor değil koltukların.

Hem koltukların değerini bir kenara bıraksak da, stadımız yeni yapılmış, bir süre temiz dursun bari, birşeyi tertemiz, düzgün bir şekilde kullanma ahlakımız yok. Nerede yeni birşey bulsak içine ediyoruz.

Yok arkadaş yok zeka seviyesi yerlerde sürünen,minnet duygusu olmayan,beleşçi adamları almayacaksın stada.Daha ilk günden ne hale getirmişler.Tezahüratı,ambiyansı geçtim ıslıklayan bilinçli insanlar olsun artık.Sıkıldım uA'nın uyutan marşlarından.Zaten sahada uyutan bir takım var,kaplumbağa hızında top oynanıyor.Bir de o marşlar bayıyor artık insanı.

O koltuklara çıkmadan da tribün yapılır.Bazı taraftarları anlamak zor.Pegasus'ta neredeyse herkes koltukların üzerine çıktı.Bazıları koltuğa çıkmadan tribün yapılamadığını savunduğu için bazıları da mecburiyetten.Önündeki adam koltuğa çıkıyor nasıl maç izlesin arkada kalanlar...

O stat ASY gibi değil,koltuğa çıkmadan daha rahat tribün yapılır ama bizim akıllı taraftarımız bunu akıl edemiyor.Tribünde de söyledim bazı şeyler ama buraya yazmamak lazım.Bize o stat da çok...

bize koltuk değil o stadyum çok,

bize iyi takımda çok, bize avrupa kupaları finaller, milli maç zaferleri hepsi çok,

hepsinin akabinde neler olduğunu görüyoruz. bize başkası anlatmıyor şahid oluyoruz içinde yaşıyoruz.

zaten 2-3 hafta içinde en fazla 10bin seyirci gitmeye başlar her maçta seyirci sayısı 50bin olacak hali yok

Yönetimin maçtan önce anons yapması lazım,koltukların üstüne çıkanlar kameralar ile tespit edilip,stada bir daha alınmayacaktır diye.Bak o zaman çıkabiliyor mu o hayvanlar.

Üst Alt