BL 11/12 H:1 | Dortmund 3-1 Hamburg | 5 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BL 11/12 H:1 | Dortmund 3-1 Hamburg | 5 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: BL 11/12 H:1 | Dortmund 2-0 Hamburg | 5 Ağustos | 1.Y | TRT 3 Spor & TRT HD

Trt Hd de almanca dil seçeneği koymuşlar öyle izleyeyim dedim hayattan soğudum ne kaba bir dil yahu :asd:

Cevap: BL 11/12 H:1 | Dortmund 2-0 Hamburg | 5 Ağustos | 1.Y | TRT 3 Spor & TRT HD

aga trt deki spiker götze de tecrübe yok diyor adam gecen sezon 33 mac oynadı ligte

ofansif oynayacaksin, kazan kaybet ama ofansif oyna, milleti deli et

Dortmund u çok beğendim geçen sene çok takip etmemiştim acaba nasıl takım diyordum ama baya hareketliler ve her alanda basıyorlar bu takım tecrübe kazandıkça ve Bayern, oyuncularına sulanmadıkça ilerleyen yıllarda çok ses getirir avrupa kupalarında...

Bu arada daha demin Petric Sabri gibi vurdu :asd:

ben-hatıra yıda yazıldığı gibi direkt okudu spiker

Japonlar teknik zekalarını artık futbola ayırıyorlar anlaşılan, Kagawa müthiş yetenek...

Bizim ligin kalitesi artmasi icin stadlarin kalitesi artmasi lazim,mekan gercektende oynatiyor.

Birde adamlar bu kadroyu çok az para harcayarak ve alt yapı ağırlık olarak kurdular gençlere güvendiler ve kagawa'yı çok ucuza aldılar güzel bir politika izlediler.İzlemesi zevk veren bir takım dortmund

millet açtım trt sporu "scrambled" yazıyo

o ne demek ya :(

Cevap: BL 11/12 H:1 | Dortmund 2-0 Hamburg | 5 Ağustos | Devre | TRT 3 Spor & TRT HD

adamlarin stoperleri bile hemen, dikine, hizli oynamayi calisiyor

Üst Alt