Black Friday! - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Black Friday!

Var evet ama fiyatlari baya tuzlu
Renktasin dedigi flash bellekten bizimkiler de almisti aliexpress uzerinden.
Getirdiler bana neden calismiyor diye
Test ettim 70 80gb yazdiktan sonra hata vermeye basladi
Muhtemelen 128gb flash bellek diş kabina 2tb yazip satiyorlar
Tuhaf olan pcye taktiginda da 2tb gozukuyor :)
çine giden bi müşteri alıp gelmişti belki 3 4 sene evvel. 128gb yazıyordu 4gb veriyi almadı. çok paraya almamış ama kandırma sonucta.

SAMSUNG 860 EVO Series 2.5" 1TB SATA III V-NAND 3-bit MLC Internal Solid State Drive (SSD) MZ-76E1T0B/AM - Newegg.com

860 EVO 1TB , newegg Türkiye'ye özel 250TL+ üzerine 100 TL indirim veriyor yarına kadar.
Gümrük vb. toplamda 750TL gibi bir ücrete geliyor.Türkiye'de en ucuz 1150TL. Oldukça sıcak fırsat SSD düşünen varsa incelesin.

İndirim kodu: NEWEGG2018TUR
500gb almayı düşünüyordum ama bendede 250gb var. şeytan al diyor fiyat çok iyi ama 250 yetiyor be :/ sanırsam :/

Bende de 850evo 500 var , çok cezbetti sepete ekleyip ekleyip siliyorum ama almayacağım sonra pişman oluyorum :D

Sadece işletim sistemi ve belli başlı oyunlar için yeterli 250. Uçak gibi olsun istiyosan nvm'lere bi bak.
250 iyi ama 60-70gblık oyun kurunca 2. oyunu kuramıyorsun o oyunu silmen lazım yada yetecek kadar gereksiz şeyleri silcen felan sevmiyorum öyle.

genelde steamda online takılır herkes ama arada singleda takılmacalık oyun istiyor millet ki bende öyleyim.

Üst Alt