Bodyguard (Netflix Original - 2018) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bodyguard (Netflix Original - 2018)

42057

Bir terör saldırısının engellenmesine yardımcı olan savaş gazisi, katıldığı savaşın en önemli destekçilerinden biri olan politikacıyı koruma görevine atanır.

İlk sezon 6 bölüm, devam eder etmez bilmiyorum ama ben beğendim, tavsiye ederim.

"Sinemaya gitmek bir sosyal olaydır! Eve kapanıp, minnacık ekranda seyretmek ise yalnızlık...

Hıncal Uluç

"Sinemaya gitmek bir sosyal olaydır! Eve kapanıp, minnacık ekranda seyretmek ise yalnızlık...

Hıncal Uluç

Ne diyon ne alaka

Hıncal Uluç
Dizi la bu ne yapak torrentten indirip sinema da mı oynayalım?

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sinema'da en son Müslüm filmini seyrettim. İki yanımda oturan ve yaşları 50'leri bulan iki ağabeyimiz -burdan kendilerine saygılarımı sunarım- gizlice soktukları rakıyı yudumlayıp, yüksek sesle konuşuyorlardı. Sayelerinde epey sosyalleşme fırsatı buldum.

İlk bölümleri aşırı hoşuma gitse de,sonlara doğru dizide bir momentum kaybı oluyor.Ona rağmen aklımda beğendiğim bir dizi olarak yer etmekteler kendileri.

Hıncal Uluç
Tek tabanca takılmayı öğrenmeniz lazım

Güzel dizi ancak sonu hayalkırıklığı yaratıyor. Dizi devam edebilir, etmeyedebilir. Ucu açık bırakıldı. Mutlu son gibi de değerlendirilebilir.

Üst Alt