GSC Haber - Boey'in Hedefleri ve Onun Gözünden Mauro Icardi'nin Takıma Etkisi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Boey'in Hedefleri ve Onun Gözünden Mauro Icardi'nin Takıma Etkisi

1699445124984.png

Sacha Boey:

“Hayalim Premier League’de oynamak bunu hiçbir zaman gizlemedim. Yakından takip ettiğim bir lig ve özelliklerimin de oraya uygun olduğunu düşünüyorum.

"Bu yaz bazı Premier League takımlarından Galatasaray’a teklifler oldu. Arsenal ve Galatasaray’lı yetkililer arasında görüşmeler oldu ama resmi bir teklif olmadı bildiğim kadarıyla. Benimle ilgilenenler takımlar arasında Marsilya da vardı. Benim için ilgi var ama teklif yok ise üzerinde durmanın da bir anlamı yok.”

“Fransa U17, U19 ve U20 takımlarında oynadım. Geçen yıl da Ümit Milli Takım kadrosunda yer aldım. Bana bir gün Fransa Milli Takımı’nda oynayacaksın deselerdi inanmazdım. Zamanla bir hedef haline geldi, özellikle takımda Milli Takımlara giden arkadaşlarımı gördükten sonra."

"Benim şahsi bakış açım bu meseleyi zamana bırakmak gerektiği. İyi performanslarımı sürdürüyorum, yükselişimi devam ettiriyorum, böyle devam edersem bir gün davet alacağımı biliyorum. Davet almak da yeterli değil, gittikten sonra orada kalıcı olmak önemli. İnsanlar bu konuyu çok açıyor ama ben umursamamaya çalışıyorum."

"Şampiyonlar Ligi bu açıdan Milli Takım hedefimde bana çok yardımcı olabilir çünkü Milli Takım’la isminiz çok anıldığında insanlar bu maçlarda sizi dikkatle izleyecekler ve hakkınızda net bir fikir sahibi olacaklar.”

Icardi ile beraber oynamak nasıl?

“Mauro Icardi Galatasaray’a gelirken kafamda PSG dönemi olduğu için hem en iyiye hem de en kötüye hazırlamıştım kendimi. Ne düşünmem gerektiğini bilmiyordum. İlk maça çıktı, ilk golünü attı, antrenmanlardaki azmini ve istekli halini gördükten sonra iyi bir zihniyetle geldiğini gördüm.

"Daha sonra taraftar, oyuncular ve teknik ekibin de sevgisi dahil olunca, onun için her şey artık sadece daha güzel olabilirdi. Çok iyi bir ruh. Saha içinde çok farklı, tek bir topa ihtiyacı var. Ceza sahası içinde tek bir top yetiyor."

"Icardi sevgiye ihtiyaç duyan bir isim, taraftar sevgisini gösterdikten sonra onlara bu sevgiyi tekrar iade etmek için sahada elinden geleni yapıyor."

"Fransa’da olduğu gibi Türkiye’de de özel hayatıyla ilgili haberler oldu ama soyunma odasında daima güler yüzlüydü, onu etkilemiyordu bu haberler. O hiç etkilenmediği için haberler takıma da hiç yansımadı. Saha içinde, takımda daima pozitif bir isim.”

Milli takımı çok kafana takıyorsun Boey ama takma..

ne kadar başarı sağlarsan sağla oranın kralı her zaman mbappe olacak. aaa boey diye bir herif sağda yardırdı ve biz wc aldık. yapmaa yahuu kim takar sağ beki..

Üst Alt