Bogdan Stancu ★ Galatasaray 2011 Compilation - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bogdan Stancu ★ Galatasaray 2011 Compilation

Cevap: Bogdan Stancu ★ Galatasaray 2011 Compilation

Bogdan Stancu Galatasaray'da şimdiye kadar nasıl oynadı? Bundan sonra nasıl bir performans sergiyelecek ? Eminim sizde merak ediyorsunuzdur. Bunun için ufak bir derleme yaptım. Umarım beğenirsiniz. İyi Seyirler...

Bogdan Stancu ★ Galatasaray 2011 Compilation

[video=youtube;rB_Rk-uB6ZQ]https://www.youtube.com/watch?v=rB_Rk-uB6ZQ[/video]​

Eskisehir'de kalede Atila degilde Ivesa olsaydi eminim en az 1 gol daha atardi. Atila cok esnek Ivesa ise agir kaliyor.

Adamım bu vidyodaki müziği sadece vidyodan değil hayatından da çıkarmanı tavsiye ederim. 8-bit müzik dinle daha güzel.

adam üst düzey kanat forveti.allahım soldan içeri girip köşeye plaseleyen sut adan adam nasıl ozlemısım.bizim kaptan orda yavas yavas orta yapcak içeri.adam bam büm vuruyor

Adama pil takımışlar herhalde :D Bir forvetin bu kadar koştuğunu hatırlamıyorum Galatasaray'da daha önceden . Gol de atıyor fazlasıyla.Efsane olacaktır böyle sürerse.

Videoda muazzam ellerine sağlık

2 gün içerisinde youtube'den gelen yorumlara göre, Romanya'lı Steau Bükreş taraftarları Stancu'nun çok iyi bir futbolcu olduğunu ve sürekli takip ettiklerini iletiyorlar. Stancu'da ayrı bir ışık görüyorum. Umarım bizleri yanıltmaz.

Sahadaki efendiligi cok hosuma gidiyor... 100% futbola konsantre oldugu herhalinden belli..

Ne demek istemedigimi anlamayanlar bugün güney koreye karsi oynadigimiz mactaki emrenin hareketlerine tavirlarina cirkefligine disiplinsizligine ve bencilligine baksinlar :D

Üst Alt