Bogdan Stancu Galatasaray'da - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bogdan Stancu Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Bogdan Stancu Galatasaray'da

Hayirli olsun arkadaslar. Cok beyendigim bir oyuncu. Ajax'da cok istiyordu. Yeni Mutu olur, insallah futbolu benzer huyu benzemez.

Ne guzel olur. 4-4-2. Orta saha culio--cana--yekta--arda ileri ikili Baros ve Stancu.

Oyuncu pek tanımıyorum 2-3 sene önce birkaç maçını izlemiştim sadece. Ama o zaman ki Stancu'yla şimdiki Stancu bir olmayabilir. O zaman daha henüz S.Bukreş'e yeni gelmişti, yine o gunlere göre yazarsam iyi bir 2.forvet birazda winger karışımı, hızlı ama savruk değil. Fakat uç santrfor gibi gelmemişti bana.

İyi oyuncu gibi ama en fazla 3-4m euro eder hatta 2-3m euro. 6m euro verildiyse gercekten yazık. Şu an Romanya ligindeki hiçbir oyuncu 6m euro etmez. 23 yaşında ve milli takımda pek forma bulamayan bir oyuncu. Nasıl TSL'de G.Ünal, Sercan değerliyse hatta en değerli yerli forvetlerse Stancu da Romanya'nın Sercan'ı zamanının G.Ünal'ı(formda iken). Ve nasıl G.Ünal, Sercan, Umut vb. 'leri zamanlarında F.Tekke, Mevlüt, Tuncay, Nihat'ı geçip A Milli Takıma çıkamıyorsa, Stancu da beğenilmeyen Marica'ya tercih edilmiyor Romanya Milli takımına.

Marica Stancu'dan 3 yaş kucukken ve daha fazla sayıda milli olmuş bir oyuncuydu. Halen de Stancu ile Marica arasında 2 yaş var sadece. Marica 4m euro iken, Stancu'ya 6m euro vermek Becali'ye kanmaktır. 3-3.5m eurodan fazla verilmemesi lazım.

hiçbir bilgim yok inşallah elimizde patlamaz.

tanıyan arkadaşlar biraz teknik yorumlarda bulunularsa svinirim.

2 veya 3 den fazlası değmez bu adama

3-5 katar Traore yada 1-2 katar Bony Wilfriedi rahat alırdık.

Hayırlı olsun kafa toplarına hakim bitiriciliği fena değil.Galatasaray'da büyük patlama yapacak..

Hayırlı olsun iyi bir forvet. Bırakın şu fiyatını falan. İ.Köybaşının 6,5 milyon, Tabatanın 8 milyon, Özerin 5 milyon, Topuzun 9 milyon oldugu yerde hayla bunları tartışıyoruz. Biz oynayacagı futbola bakalım. Sayfalarca yazdık verin parayı alın gelin transferleri diye.

Bence de Traore'den daha iyi bir seçim oldu, zenci sever arkadaşlar biraz daha hayalleriyle yetinmek zorunda kalacaklar.

FM 2008 Efsanesi.Ama 2009 ve 2010da çok iyi degildi.Ortaalama bi oyuncuydu.

videoların hiçbirine çalımattıgını görmedim ama çalım atıyo falan demişler görücez artık

ayrıca neden s.bükreş eşofmanıyla gelmiş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt