Bogdan Stancu Galatasaray'da - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bogdan Stancu Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Bogdan Stancu Galatasaray'da

şu an için tek forvet gibi forvet baroş var halen daha kadroda...

kazım, pino, stancu hepsi devşirme forvetler... kazım ve pino kanat oyuncuları zaten... stancu forvet arkası ve forvet mevkiinde... şimdi kimse çıkıp da bana nasıl peki 13 maçta 10 gol attı demesin... alex de forvet değil ama istatistiklerine bakılırsa her 2 maçına 1 gol düşüyor...

bence 1 forvet daha alacaklar yabancı...

kazım, pino, stancu hepsi devşirme forvetler... kazım ve pino kanat oyuncuları zaten... stancu forvet arkası ve forvet mevkiinde... şimdi kimse çıkıp da bana nasıl peki 13 maçta 10 gol attı demesin... alex de forvet değil ama istatistiklerine bakılırsa her 2 maçına 1 gol düşüyor...

Yok öyle bisey

Transferi kapattık bana kalırsa.

kusura bakma da çok beklersin diğer forveti. adnanlar böyle bir ayrımı biliyorlar mı acaba? hagi de allah razı olsun modunda şu anda. o yüzden ben inanmıyorum başka forvet geleceğine. kaldı ki misi giderse biglia gelecek diyorlar ki mükemmel olur bence.

Dün de dedim, bu adam tam anlamıyla santrafor değil, 2.forvet. Forvet arkası ve sağ kanatta da oynamışlığı var. Baros'un yerine adam alacağımıza yanına adam aldık. Bana kalırsa o görevi Pino ve Kaızm da çok rahat görürdü, bizim sorunumuz Baros'un oratalıklarda olmaması.

Golü koklamasi, son vuruslari ve uzaktan sutlari ile taninan bir adamin Baros ile arasindaki farki anlatirmisin? Baros kadar hizli degil dersen, o zaman da Barosda senin tamimlamana uyuyor. Hiz kanatlarda daha cok gereklidir bence. Stancu tam isabet golcü santrafor tipi bir oyuncu. Ikinci forvet tanimlamasini nerden cikariyorsunuz anlamiyorum.

sa. renkdşlar.

yeni geldim açıklamışız elemanları..

dün gece volkan şen konuşuluyordu bir gelişme varmı..?

Golü koklamasi, son vuruslari ve uzaktan sutlari ile taninan bir adamin Baros ile arasindaki farki anlatirmisin? Baros kadar hizli degil dersen, o zaman da Barosda senin tamimlamana uyuyor. Hiz kanatlarda daha cok gereklidir bence. Stancu tam isabet golcü santrafor tipi bir oyuncu. Ikinci forvet tanimlamasini nerden cikariyorsunuz anlamiyorum.

yani şimdi bu dediğinize göre bir forvetten hızlı olması beklenmemeli mi? hem baroş kadar hızlı demişsiniz hemde hız kanatlarda gereklidir demişsiniz... burada bir çelişki var gibi...

stancu ile ilgili tek bildigim daha once udinese ve atletico madrid pesindeydi.

romanya liginin ne kadar zor bi lig oldugunu konusunda bi fikrim yok.yani örnegin guiza oraya gitse 18 maçta 13 gol atabilir mi?

ya da baroş..bu kıyaslamayı yapamadıgımızdan şuanda sadece kapalı bi kutu bizim için.ancak bilidigimiz tek bişey var hagi bu adama güveniyo ki alınmasını istedi..5milyon euro da az para değil..inşallah bize fayda saglar ve romanya'da gösterdigi performansını yansıtır mest eder bizi..

hoş gelmiş sefalar da getirir inşallah..

bence gelecek olanlar; misi giderse - biglia, bradley, gonalons tan biri

cenk tosun ve volkan şen olacak.

yani şimdi bu dediğinize göre bir forvetten hızlı olması beklenmemeli mi? hem baroş kadar hızlı demişsiniz hemde hız kanatlarda gereklidir demişsiniz... burada bir çelişki var gibi...

Demek istedigim, bence Baros ile arasindaki belki tek farki cok fazla hizli olmayisi. Ama cabuk bir oyuncu gibi. Stancu ikinci forvet oluyorsa, Barosta olabilir. Ama ikisinin ortak özellikleri, uzaktan sutlari, son vuruslari. Bunlari var sayarsak ikiside daha cok santrafor tipine uyuyor.

zürriyet gazetesi yine çarpık çarpık vermiş maliyetini,

tam olarak ne kadar ödendi bonservis için?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt