Bogdan Stancu kiralık - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bogdan Stancu kiralık

Cevap: Bogdan Stancu kiralık

Bence 1 sezon Ordu, Mersin, Karabük tarzı bir takımda oynarsa bir dahaki sezon için çok iyi bir alternatif olur. Yeteneklerinden şüphem yok Stancu'nun...

benim anlamadığım 1 yıllık sözleşme yaptığın hocanın isteğiyle aldığın adama 4 yıllık sözleşme yapmak

eğer hoca ben şu oyuncuyu istiyorum diyorsa ve sen o oyuncuyu hoca istiyor diye alıyorsan, hocanın sözleşmesinden daha uzun süreli sözleşme yapmayacaksın

Haksızlık yapmak istemiyorum ve Stancu'ya adam gibi bir şans verilmesini istiyorum . Çünkü bize geldiğinden beri bildiğim kadarıyla iyi oynadığı mevkide oynamadı . En azından satılmasına karşıyım . 1 sene bizim ligimizde kiraya verelim deneyelim derim ya da en kötü ihtimalle yapılacak transferlere bağlı olarak 6+2+2 'nin son 2 sinde tutulabilir :) .

Haksızlık yapmak istemiyorum ve Stancu'ya adam gibi bir şans verilmesini istiyorum . Çünkü bize geldiğinden beri bildiğim kadarıyla iyi oynadığı mevkide oynamadı . En azından satılmasına karşıyım . 1 sene bizim ligimizde kiraya verelim deneyelim derim ya da en kötü ihtimalle yapılacak transferlere bağlı olarak 6+2+2 'nin son 2 sinde tutulabilir :) .

Oynatildi aslinda. Asil mevki forvet, ve hagi giddikten sonra forvette oynatildi. Ama yarari olmadi, cunku kendisi iyi bir oyuncu degil. Bos kaleye gol atabiliyor sadece. Top surme veya calim atmakta zorlaniyor. Verilsin kiraya cunku kimse buna, bizden baska, 5 milyon vermez.

ya aslında stancuyada hak veriyorum bu adam santrafor abi kewell gibi sola yakın oynadı mevkisinde oynamayan bir oyuncuyu asıp kesmek istemiyorum ama gelecek sene elmanderle çift forvet nasıl oluyor diye düşünmüyo değilim çünkü barosun sezonun bütün maçlarında oynamasını beklemiyorum.

Üst Alt