Bogdan Stancu Orduspor'da - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bogdan Stancu Orduspor'da

Cevap: Bogdan Stancu Orduspor'da

Belki patlama yapar Orduspor'da.

Kim bilir belki, daha genç.

Kiralanmasına sevindim, çünkü Stancu boş adam değil.

engin baytardan sol açıkta daha iyi oynacağına emindim, tıpkı culio gibi, ne yapmaya çalııyoruz anlamakta güçlük çekiyorum..

eğer 2 tane bir sol açık bir de forvet transferi yapacaklarsa, o zaman isabetli karar.

ama eğer bu 2 transfer de olmayacaksa anlamsız.

bir tane forvet alsak, sol tarafta alternatifimiz olmayacak...

bir sol kanat oyuncusu alırsak da forvette 2 tane alternatif olacak, ki alternatifsiz olunca geçen senelerde ne duruma geldiğimizi biliyorsunuz..

Bu maçla bu adamı yargılamak en hafifinden vicdansızlıktır.Takım organize olamadıki bu adamı yargılayalım.

bu maçla bu adamı yargılamak en hafifinden vicdansızlıktır. 7 aydır yargılıyorum ve bu adama verilen para vicdansızlıktır. evet.

Terım: Arda'nin boslugunu birısi dolduracak. O oyuncu arda kadar olmayabilir ama stancu da deglms onu gorduk.

Anlamakta güçlük çekiyorum bu açıklamayıi Stancu tabi Arda'nın yerini dolduramaz,doldurmasını beklemek ahmaklık zaten.

Oraya parayı basacaksın anasından sol açık doğmuş bir oyuncuyu alacaksın,bu kadar basit.10 sa 10,15 se 15 verip alacaksın,Arda gittiğine göre.Stancu bilidğin striker.

Üst Alt