Bolt Dışarıda da Hızlı!


765892_detay.jpg
Jamaikalı atlet Usain Bolt, 100 metre zaferinin ardından geceyi olimpiyat köyünde 3 güzel İsveçli hentbolcu ile geçirdi.Londra'da 9.63'lük derecesiyle olimpiyat rekoru kırarak 100 metrede altın madalya kazanan Bolt, yarışın ardından olimpiyat köyünde İsveçli 3 hentbolcuyla parti yaptı.Bolt, finalden sonra doğruca olimpiyat köyüne gitti ama hemen yatağa girip uyumadı. Jamaikalı atlet, Londra saatiyle 03.00'te (TSİ 05.00) Twitter'dan İsveçli sporcularla çektirdiği fotoğrafı paylaştı.Bolt'un yatak odasında fotoğraf çektiren güzellerin Jamina Roberts, Ulrika Agren ve Isabella Gullden olduğu ortaya çıktı. Bir İsveç gazetesi, 3 hentbolcunun Bolt'un yatak odasında 1.5 saat geçirdiğini yazdı. Roberts, geceye Jamaikalı dekatloncu Smith'in de katıldığını belirtti.
 
Cevap: Bolt Dışarıda da Hızlı!Kadınlar da şıllık çıkmış. Olimpiyata mı gittiniz sevişmeye mi belli değil. Hem de aynı takım sporcususunuz :)
 
Cevap: Bolt Dışarıda da Hızlı!vışşşşşşşş bileydim 100 mt rekoru kırmazmıydım laynnnnn. Bizim bebelere bu örneklerle gelsinler en hızlı bizimkiler koşar baltacının torunlarıyız la biz.
 
Cevap: Bolt Dışarıda da Hızlı!okey oynamışlardır.okey 4kişiyle oynanır çünkü.

kolay gelsin bolt efendi.
 
Cevap: Bolt Dışarıda da Hızlı!bu haberi yapilmasi sacma ne zanediyorlar bu sporcular rahibe hayatimi yasiyor saniyorlar
 
Üst Alt