Bonservisini Al Gel Mevlüt - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bonservisini Al Gel Mevlüt

Falcao-Batshuayi gibi bir forvet alınacağını varsayarsak, rotasyon için biri daha lazım ve bunun yerli olmasında fayda var; yabancı alınırsa kulübede yer verememe ihtimali var çünkü.

Mevlüt' e ben de bayılmıyorum, birkaç yıl önce ciddi bonservisle ve ilk 11 niyetiyle alınması burada hararetle istenirken olumsuz görüş bildirmiştim mesela. Ancak şimdi durum farklı ve Antalyaspor gibi ofansif yönden en kısır bir takımda gayet iyi performans göstermiş olması katkı sağlayabileceğini vaad ediyor. Uygun maliyetle daha iyi bir yerli forvet önerisi olan var mı?..

Apoyu yollayin 3-5 bisi attirsin. Sonucta reyzin kurdugu kulup. Bedava olmaz.

Lan sezon basinda katildigi programda, genc, basariya ac, cimleri kemiren isimler istiyoruz falan diyordu. Geldigimiz noktaya bakın. 32 yasinda adamlarla ugrasiyoruz.

Apoyu yollayin 3-5 bisi attirsin. Sonucta reyzin kurdugu kulup. Bedava olmaz.

Lan sezon basinda katildigi programda, genc, basariya ac, cimleri kemiren isimler istiyoruz falan diyordu. Geldigimiz noktaya bakın. 32 yasinda adamlarla ugrasiyoruz.
hepsi yalan söylüyor ya gelecegin kadrosunu kuracaklardi. arkadan kurdular.

adem babel mariano nagatomo falan resmen huzurevi olduk

hepsi yalan söylüyor ya gelecegin kadrosunu kuracaklardi. arkadan kurdular.

adem babel mariano nagatomo falan resmen huzurevi olduk
Isin garibi genc adamlari da satiyoruz murf. Yabanci siniri gelince cok arariz bugun 4 milyona satın denilen yunusu falan.

Neyse bisi olmaz, gider anadolu kuluplerine biz geldik haziriz sokabilirsiniz deriz artik ne yapalım.

Kasimpasa kayseri eskisehir falan bekliolar bizi

Falcao-Batshuayi gibi bir forvet alınacağını varsayarsak, rotasyon için biri daha lazım ve bunun yerli olmasında fayda var; yabancı alınırsa kulübede yer verememe ihtimali var çünkü.

Mevlüt' e ben de bayılmıyorum, birkaç yıl önce ciddi bonservisle ve ilk 11 niyetiyle alınması burada hararetle istenirken olumsuz görüş bildirmiştim mesela. Ancak şimdi durum farklı ve Antalyaspor gibi ofansif yönden en kısır bir takımda gayet iyi performans göstermiş olması katkı sağlayabileceğini vaad ediyor. Uygun maliyetle daha iyi bir yerli forvet önerisi olan var mı?..
Adem Büyük.

Tam Apo'nun kalemine göre transfer. Dilinin inceliklerini kanıtlayabilir. Şaka bir yana Mevlüt ölü haliyle Diagne'den 2 gömlek üstün santrafor. Herifin kariyerinde PSG-St. Etienne filan var. Elde Afrikalı, sezonda 30 gol atan santrafor varken burunlarını yaklaştırmayan herifler bunlar. Mevlüt sadece Fransa doğumlu olduğu için değil, iyi topçu olduğu için bu ligde 10 yıl ekmek yemiş. Gelirse kafadan takımın en iyi pivot santraforu olur. Bence elimizdekilerin ederini bilip herkesi küçümsemeden vazgeçmeliyiz artık. Benim de gönlüm daha fazlasını istiyor ama elimizdeki yönetici profiline bakarsak Mevlüt bunların getirebileceklerinin yanında yerli Falcao kalır.

Erencan yardımcı yada Malik karaahmet oynasın bunun yerine. Ulan Terim evlatçılık yapacaksan küçük evlatlarına torpil yapsana...
Terim : yoo xd

images

Var, Erencan Yardımcı 😉

Var, Erencan Yardımcı 😉
Bizim ligde 17 yaşında bir çocuk, hele de santrfor mevkiinde yapamaz. Evet, ben de beğeniyorum, kendisinden ümitliyim ama henüz hazır değil, böyle ağır bir yükün altına sokarsak kaybetme riski de var...

Kaldı ki genç oyuncuları kıvamına getire getire takıma monte etmek konusunda gelmiş geçmiş en iyisi olan bir hocamız var; hazır görürse zaten sürer sahaya, transfer filan da istemez. Fatih Terim' i başka konularda zaman zaman eleştiririm ama bu konuda asla laf etmedim, etmem...

Üst Alt