Video Haber - Bora Bahçetepe: "Kale arkalarını etap etap ayakta seyirciye açacağız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Video Haber Bora Bahçetepe: "Kale arkalarını etap etap ayakta seyirciye açacağız"

Amac ne anlamadım

Ben 90 dk boyunca ayakta durmak zorunda miyim
Kulübümüzün hayrına olacak herhangi bir girişimi desteklesen şaşardım zaten!..Şaka ile başladı ama kripto FB li olma ihtimalinin % 100 e epeyce yaklaştığını ifade etmek durumundayım. ''Bird detecter'' olmaya pek de niyetim olmadığı halde bu tespiti yapıyorum hani!..

Sayın moderasyon, bu arkadaşı bir kritik etseniz iyi olacak sanki. Yanılıyor olabirim; en azından su-i zanda bulunmamış oluruz...

Kulübümüzün hayrına olacak herhangi bir girişimi desteklesen şaşardım zaten!..Şaka ile başladı ama kripto FB li olma ihtimalinin % 100 e epeyce yaklaştığını ifade etmek durumundayım. ''Bird detecter'' olmaya pek de niyetim olmadığı halde bu tespiti yapıyorum hani!..

Sayın moderasyon, bu arkadaşı bir kritik etseniz iyi olacak sanki. Yanılıyor olabirim; en azından su-i zanda bulunmamış oluruz...
Beni foruma Feramuz bey davet etti

Benle ilgili tespitin nedir @Melih Peker bjk görünümlü fbli dedi bana,senin görüşlerine güvenirim

Benle ilgili tespitin nedir @Melih Peker bjk görünümlü fbli dedi bana,senin görüşlerine güvenirim
Şahsen yeterince tanımadığım hiç kimse hakkında, forum vs üzerinden kesin bir kanaat belirtemem elbette...

''Zaman zaman haddini aşan ama samimiyetine inandığım, futbolsever bir ergen'' vibe ı aldığımı söylesem, hoşuna gitmeyecek...İyisi mi hiç yorum yapmamış olayım...

Üst Alt