Bordeaux Analizi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bordeaux Analizi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Bordeaux Analizi

Gouffran Gourcuff bu sene CL'de izledim adama yeni zidane diyorlardı gerçekten zidane emarelerini gördük bu sezon artık iyice ayakları sağlam yere basan müthiş bir oyuncu olmuş 2-3 kişi arasından rahatlıkla çıkıyor Arda da çıkıyor ama bu adam müthişte şutlar atıyor.

Birde benim avrupa piyasasında sürekli takip ettiğim keşke Galatasaraya gelsin dediğim gabriel obertan var bu sene pek formda değil ama bu adam geleceğin henry'sidir benim gözümde iki kanatta ve forvette oynuyor bize karşı oynarsada keyifle izleyeceğim.

Genel olarak baktığımızda bourdeaux ne hertadır ne benfica bu sene taş gibi takımlar ve CL'de çok iyi oynadılar en zor maçımız olacak bu seneki umarım deplasmanda işi bitiririz.

Henri Saivet bu sene 6 dakika oynamis :D. Bizim dikkat edecemiz oyuncular Courcouff ve Cavenanghi.

Analizi bilmemde, hem dışarda hem içerde evire çevire yenemeyeceksek üzülürüm. Evire çevire yenmemiz lazım.

Bizler analiz yapıyoruz ama futbolcular maç başlayınca unutuyorlar.O yüzden Çanakkale Geçilmezi oynamalıyız.Tek isteğim iki maçtada yenmemiz.

Bordeaux forumuna giriyim dedim adamlar bişeyler yazmıslar ama anlamadım

Milan pas à notre porter ??? !!! je l'ai vois joué quasi ttes semaines, ils sont mauvais aucuns jeux pratiquer.

Pour un 16ème, prendre le dépor, l'ajax, galatasaray ou twente ca m'irait, ca fait une chance sur 2

fransızca bilen cevirsin bakalım ne diyolar

Bordeaux forumuna giriyim dedim adamlar bişeyler yazmıslar ama anlamadım

Milan pas à notre porter ??? !!! je l'ai vois joué quasi ttes semaines, ils sont mauvais aucuns jeux pratiquer.

Pour un 16ème, prendre le dépor, l'ajax, galatasaray ou twente ca m'irait, ca fait une chance sur 2

fransızca bilen cevirsin bakalım ne diyolar

Milan ın performansını bilen var mı?Bu GS içeridede dışarıdada elimize(topu) verebiliritesi var.Ben Ajax ı,Twente yı Galatasaray a tercih ederdim.Keşke Twente Ajax gelseydi, Allah yardımcımız olsun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt