Bordeaux Başkanı Lopez'den Mohamed'e Mesaj: "Biz onun yanındayız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bordeaux Başkanı Lopez'den Mohamed'e Mesaj: "Biz onun yanındayız"

1630503804056.png

Bordeaux Başkanı Lopez: "Bir mesaj göndermek istiyorum. Mostafa Mohamed bitirmek istediğimiz oyuncuydu. Mohamed çok üzgündü ve biz onun yanındayız."

Bordeaux Başkanı Lopez:: "Mostafa konusunda sorun olmayacağından emindik ve biraz şaşırdık. Onun için kalbim acıyor, çünkü çok duygulandığını ve üzgün olduğunu biliyorum, bu da onun gelmek istediğini kanıtlıyor. Bu utanç verici."

Bordeaux Başkanı Lopez: "İyi bir transfer dönemi geçirdik, eksik olan tek şey Mostafa Mohamed transferiydi." [L'Equipe]

böyle olsa bile futbolcuya kizmamak lazim.

Persembe avrupa macinda 80 dakikada oyuna giriyorsun, pazar günü yine yedek basliyorsun.

diger forvet iki mactada dünyalari kaciriyor ama sen st. jonson macinda sol ayaginla riskli volley denedigin icin hoca seni hem basin toplantisinda sucluyor hem bir daha ilk onbirde oynatmiyor.

mo'nun yerinde olsaniz siz ne yaparsiniz?

Mostafa Mohamed'in bize gelmeden önce oraya gitmek istediği de bilinen bir şeydi ama oyuncu bize gelince buradaki bazı çığırtkanlar "Tabii ya Mohamed Fransa için yanıp tutuştuğu için koşa koşa bize geldi zaten değil mi?" gibi çocukça laflar etmişti. Adam en başından beri Fransa'yı istiyordu zaten ama işte kulübü Fransa'ya göndermedi adamı. Hala da göndermiyor. Zamalek ile Fransızlar arasında bir soğuk savaş var bu çok belli.

Her neyse şimdi yapılması gereken Moh'u pamuklara sarmak ve kendisini iyi hissetmesini sağlamak. Oyuncunun şu tavrından ben de nefret ediyorum ama 20 milyona okuturuz dediğimiz adamı da bedavaya Zamalek'e ya da 3-5 milyona Bordeaux'a göndermek büyük hata olur.

Üst Alt