Bordeaux'ın Yeni Teknik Direktörü Albert Riera Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bordeaux'ın Yeni Teknik Direktörü Albert Riera Oldu

20231009_111431.jpg

Bordeaux kulübünün yeni teknik direktörü Albert Riera oldu.

Albert Riera ve NK Celje ile anlaşma sağlandı. Albert Riera ile 2+1 yıllık sözleşme imzalanacak. İspanyol çalıştırıcının yarın Bordeaux ile antrenmana çıkması bekleniyor. (via France Bleu)

Albert Riera'nın Bordeaux kulübünün yeni teknik direktörü olarak atanması futbol camiasında büyük bir heyecan yarattı! Bu hamle, kulübün geleceği için umut verici bir adım olarak değerlendiriliyor. Riera'nın deneyimi ve Galatasaray gibi büyük kulüplerdeki geçmişi, onun takıma büyük katkı sağlayabileceğini gösteriyor. Bordeaux taraftarları olarak Riera'nın liderliğindeki takımımızın başarılı olmasını dört gözle bekliyoruz. Yeni dönemde başarılar dileriz!

Albert Riera'nın Bordeaux kulübünün yeni teknik direktörü olarak atanması futbol camiasında büyük bir heyecan yarattı! Bu hamle, kulübün geleceği için umut verici bir adım olarak değerlendiriliyor. Riera'nın deneyimi ve Galatasaray gibi büyük kulüplerdeki geçmişi, onun takıma büyük katkı sağlayabileceğini gösteriyor. Bordeaux taraftarları olarak Riera'nın liderliğindeki takımımızın başarılı olmasını dört gözle bekliyoruz. Yeni dönemde başarılar dileriz!
?

20231013_145440.jpg

Albert Riera: “Oyunu domine eden bir takım istiyorum ama bu takım topsuz oyunda da ne yapmasını gerektiğini çok iyi bilecek. Benim için önemli olan işleri nasıl yaptığımız. Neyi değiştirebiliriz? Neyi kontrol edebiliriz? Öncelikle kaleye şut atmazsanız gol de atamazsınız. Daha fazla gol pozisyonuna sahip olmak için çözümler bulmalıyız ve bu antrenörün sorunu. Yirmi kez şut attığınız, rakibe ise yalnızca bir kez vurdurduğunuz maçlar vardır.. ve bazen bu maçları kaybedersiniz. Doğrusu ben bu şekilde kaybetmeyi tercih ederim çünkü kazanma şansınızın en yüksek olduğu maçlar, bu senaryoyu tekrarladığınız maçlar olur.”

Üst Alt