Bornova'da VAR'la Birlikte Galatasaray'ı Katlettiler! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bornova'da VAR'la Birlikte Galatasaray'ı Katlettiler!

goztepe_galatasaray_mac_sonucu_galatasaray_sinan_gumus_izmir_bornova_stadi_h60874_fa02e.jpg

Erman Toroğlu: "Linnes'e müdahale var penaltı. Organize mi tezgah mı geçen hafta Fırat şimdi Cüneyt bir grup işi mi var?"

Erman Toroğlu: "Ayak gidiyor. Bir temas var. Bu pozisyon için neden VAR'a bakmıyorsun? Hadi bakmadın inanmadın peki Linnes'e neden sarı kart vermedin o zaman? Geçen hafta Fırat Aydınus bu hafta Cüneyt Çakır VAR'da neler oluyor?"

Mustafa Çulcu: "Göztepe'ye verilen penaltı pozisyonunda Maicon yükselirken Göztepeli oyuncu sol koluyla faul yapıyor. Penaltı yanlış karar."

Mustafa Çulcu: "Linnes'in verilmeyen penaltısında Göztepeli oyuncu o müdahaleyi yaptıysa topu kazanmak zorunda. Linnes'in ayağına net bir darbe var, pozisyon net penaltı..."

Erman Toroglu medipolu suc ustu yapacak KRAL sayesinde champ. olacagiz

Bu adam ulkenin en fazla izlenen spor yorumcusu

Spor kamuoyu huzursuzlanacak eminim

Ne yaparlarsa yapsınlar bu akşam Galatasaray’ı şampiyonluk moduna geçmiş gördüm.
Eğer Galatasaray şampiyonluk moduna geçmişse şampiyon olur.

Bunlar hatali karar degil.

Bunlar bir zihniyetin tezahürüdür. O da "Bassaksehir sampiyon edile, yine GS ve FT basarili olmaya, FT de basarisiz edilip GS dan tez zamanda gönderile" zihniyetidir.

Firatmis, cuneytmis bunlar tff nin itleri! Sahiplerine gore pozisyon aliyorlar. Ödleri kopuyor GS ve FT yine basarili olacak diye.

Bu yuzden sene basindan beri basaksehir surekli hakemler tarafindan destekleniyor. Cunku bizi baska durdurabilecek yok ...... derken tabi forvet almayan sozde yöneticilerimiz(!) sözde başkanımız aklimiza geliyor!!

Bizim yonetim, tff, mhk, hakem denen şerefsizler, ibb , rakipler hep ayni tarafta !!

Biz , futbolcular ve FT de bir arada bu pustlara karsi dikkatli olmaliyiz. Hepsini ust uste koyup sevdikten sonra da bu yonetimden derhal kurtulmaliyiz. Cunku mevcut siyasi güç ile bir arada bassaksehir sampiyonlugu icin yogun mesai harciyorlar, GS icin degil!!

Ne yaparlarsa yapsınlar bu akşam Galatasaray’ı şampiyonluk moduna geçmiş gördüm.
Eğer Galatasaray şampiyonluk moduna geçmişse şampiyon olur.
Çift s kuralına göre yine olucaz... Zaten bu şerefsizler de bunu gördü üstümüze oynuyor.

Her zaman söylerim geçen sene de söyledim bu sene de söylüyorum Aslanın dişine kan değdi, artık durdurmazsınız.

Ama adam akıllı bir forvet başka bişe istemiyorum

Bülent diye hakem hakemliği çoktan bırakması gerekirdi açıkçası.

Adam kontrolü kaybediyor ama var hakemi olan Cüneyt Çakır net operasyon hakemi Türkiye sınırları içinde.

Hakemi unutturmayin vallahi katletti maçı bir de özgüvenli tavırlar bize penaltı vereceği zaman oyunu yarıda kesti linnesin pozisyonunda Var a bile bakmadı gerçi bundan çok öteki onun bunun çocuklarında iş ama o Poko nun pozisyonunda ki şekilleri aklıma geldikce saldırasın geliyor kolpacıya.

Üst Alt