Borussia Dortmund Takip Başlığı - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
O adam Bayern'e gider kesin.

sent via GSC

Bayern bir tık daha pişmesini bekler gibi geliyor bana 1-2 sene şampiyonlar ligi görmesini bekleyebilir mesela, ne de olsa istediği anda gider alır Dortmund'dan hocayı. Hatta yanında da 5 tane topçu alır, dağıtır Dortmund'u. Ama dediğin de olabilir çünkü şu anda Bayern için de daha iyi bir aday yok gibi.

Yeri gelmişken, şerefsizsin Bayern Münih.

Sanmam. O kadar egoyu idare edemez muhtemelen.

SM-N920I cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bence Bayern yöneticilerinin de en çok korktuğu şey bu zaten. Çok genç daha ve çok erken orası için kesinlikle ama Bayern mutlaka kendisini düşünüyordur bence.

Ama önümüzdeki sezon Robben ve Ribery gibi iki ağır abi takımda olmayacak büyük ihtimal. Bu ikili mesela Nagelsmanm ile mutlaka polemik yaşardı.

Ancelotti donanımında bir adamı getirdiler ve umduklarını alamadılar yolladılar. Merak ediyorum acaba yine o kalibre de top class birini mi düşünüyorlar yoksa Nagelsmann olmasa da onun ayarlarında daha genç ve geleceği parlak olan birini mi düşünüyorlar.

sent via GSC

Bence Bayern yöneticilerinin de en çok korktuğu şey bu zaten. Çok genç daha ve çok erken orası için kesinlikle ama Bayern mutlaka kendisini düşünüyordur bence.

Ama önümüzdeki sezon Robben ve Ribery gibi iki ağır abi takımda olmayacak büyük ihtimal. Bu ikili mesela Nagelsmanm ile mutlaka polemik yaşardı.

Ancelotti donanımında bir adamı getirdiler ve umduklarını alamadılar yolladılar. Merak ediyorum acaba yine o kalibre de top class birini mi düşünüyorlar yoksa Nagelsmann olmasa da onun ayarlarında daha genç ve geleceği parlak olan birini mi düşünüyorlar.

sent via GSC
Robbery'den çok Lewa düşündürüyor beni. Bu sezon öncesi hazırlık döneminde de birtakım huzursuzluklar çıkarmıştı diye hatırlıyorum. Yanılmıyorsam "dünya çapında transfer lazım" falan demişti. Dünya çapında bi hoca gelmezse tepkisi ne olur merak konusu.

Robbery'den çok Lewa düşündürüyor beni. Bu sezon öncesi hazırlık döneminde de birtakım huzursuzluklar çıkarmıştı diye hatırlıyorum. Yanılmıyorsam "dünya çapında transfer lazım" falan demişti. Dünya çapında bi hoca gelmezse tepkisi ne olur merak konusu.
Evet o da var. Yazın serzenişte bulunmuştu.

Bilemiyorum haklı olsalar bile oyuncuların bu toplara girmesi tartışılır. Mesela Tottenham da da Danny Rose transfer yapılmamasını eleştirmişti benzer şekilde sanırım bu yaz.

Nagelsmann da sıkıntı olarak görebileceğim birşey people managment konusu olabilir. Vidal gibi sıkıntılı tiplerle uğraşmak zor dur. Bunlar için daha çok tecrübesiz.

Vidal dan bahsetmişken Ancelotti döneminde çok eleştiriliyordu adam, Heynckes geldiğinden beri muazzam katkı veriyor takıma. Son 4 maçta 4 golü var mesela.

Oyuncunun dilinden anlama konusunda sıkıntı yaşayabilir Nagelsmann çünkü tip olarak da bayağı kibirli biri falan. Mesela bizde Belhanda var atıyorum başımızda Hamza bile olsaydı ondan daha fazla faydalanırdı çünkü oyuncularla olan komunikasyonu iyi. Belhanda yı ne kadar eleştirsem de ne kadar yetersiz bulsam da Tudor yerine başka bir teknik direktör ile ondan daha fazla verim alabilirdik mutlaka.

sent via GSC

Son düzenleme:
[FONT=&quot]Usain Bolt: "Mart ayında Dortmund ile deneme antrenmanlarına çıkacağım. Eğer yeterince iyi olduğumu söylerlerse, devam edeceğim. Birçok futbol maçı izliyorum ve oyunu iyi anlıyorum. Birkaç antrenmanla birlikte iyi bir futbolcu olacağıma inanıyorum."

[/FONT]
DS9WSthX0AAWdiS.jpg

Ömer Toprak son 3-4 mactir hayvan gibi oynadi Dortmund'da. Taraftarlari Yazin Sokratisi satip Akanji ile ilk 11e yazip duruyorlar Ömeri

[FONT=&quot]Batshuayi: "Borussia Dortmund'da olduğum için çok mutluyum. Siyah ve sarı favori renklerim çünkü Batman ve Sünger Bob'u çok seviyorum."

[/FONT]

Üst Alt