Borussia Dortmund Takip Başlığı - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ta gecen sene gizlice sözlesmesini 1 sene uzatmislar. Corona avrupaya gene cakmazsa ve Sancho yine iyi sezon gecirirse yazin ingilizler pesinden kosar ve 120 milyona gider oraya.

neymis dortmund batacakmista bayernin verdigi para sayesinde kurtulmus.

bu yüzden bayerne karsi duygusallar. gotze, lewa ve hummels bunlari bu duygusallikla kaybettiler.

bayer verdigi 300 500 bin euro ile dortmundu karisi yapmistir

Piyasa eskisi gibi olursa 160 170 milyona gider. Takimda kalirsa hem ligde hem UCL'de katki saglayacak. Zaten UCL'de dunyanin parasini kazaniyorlar. Ayrica benim hatirladigim Lewa'yi satmadilar, Gotze'nin cikis maddesi vardi. Hummels de kendi gitmek istedi ve iyi paraya sattilar

17 yasindaki cocuk topu getiriyor ve 17 yasindaki cocuk atiyor

20 yasindaki cocuk topu getiriyor ve 20 yasindaki cocuk atiyor
Daha once boyle bir takim var oldu mu bilmiyorum. 3 sene onceki Monaco da iyiydi. Insallah Haaland'in cikis maddesi yoktur.

Haaland’ın son golündeki attığı depar müthiş ya. Deli gibi koşuyor ve Sancho’nun pasıyla muhteşem bir gol vuruşu yapıyor

Takımda aç oyuncu olmadı çok önemli. 17’lik oyuncular, 20’lik oyuncular... Özlemiştim böyle genç bir takım izlemeyi.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt