Borussia Dortmund Takip Başlığı - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İlk baktığımda meydan da kupa kutlaması sandım

998725_535068826542392_737851417_n.jpg

Sağ açık oynayan Aubameyang ilk macında hatrick yaptı.

Israr ile 4-2-3-1 sisteminde sağ forvete monte edilmesini istedigim bir oyuncuydu.

13 m euro gayet normal bir rakam.Bu tür transferleri neden yapamıyoruz anlayamıyorum.

Dortmund benim her zaman favori takımım olmuştur Almanya'da :) Sezona da 4-0'lık Augsburg galibiyeti ile başladılar. Bu sezon işleri yine çok zor olacak ama Bayern'i geçip şampiyon olabilecek güce sahipler... :ka19:

ilkay ile arsenal ciddi şekilde ilgileniyormuş bence giderse dortmund için çok büyük kayıp olmayacaktır nuri onun yerinde çok rahat oynar.

Bence olur hocam. Nuri eski Nuri olsa gikimi cikarmam. Nuri iyi bir yolda su an, düzeliyor ve bence de bu sezon o eski kalite ve performans seviyesine geri gelebilir eh tabi bunun icin de bol bol oynamasi lazim. Bence Ilkay-Bender partner olur cogu zaman. Bu ikilinin arasina mac,sakatlik ve rotasyona göre ya Nuri ya da Kehl dahil olacaktir.

Omurga böyle olur her zaman. Kuba gibi bir adam bile artik yedekten fazlasi olmaz orta sahada bu adamlar formda oldugu sürece.

Ilkay Bender

Auba Mikhi Reus

Lewa​

Şu ofans hattına bakın :

Lewandowski

Reus Mkhitaryan Auba

İlkay Bender

Bazı maçlarda Bender yerine Nuri'de takıma dahil olursa baya sağlam bir ofans hattı olur açıkçası.

Üst Alt