boşta olan yerli teknik direktörler - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

boşta olan yerli teknik direktörler

Abdullah Avcı
Aykut Kocaman
Ersun Yanal
Güvenç Kurtar
Giray Bulak
Hikmet Karaman
Hüseyin Kalpar
Hüsnü Özkara
Mesut Bakkal
Metin Diyadin
Mehmet Özdilek
Muhsin Ertuğral
Mustafa Denizli
Mustafa Uğur
Mustafa Kaplan
Mutlu Topçu
Nurullah Sağlam
Raşit Çetiner
Samet Aybaba
Sadi Tekelioğlu
Tayfun Korkut
İsmail Kartal
Kemal Özdeş
Yücel İldiz
Ziya Doğan
listeye bak 10 sn baktım bank asyaya düştüm

son yıllarda hiç bu kadar iddialı boşta yerli listesi görmemiştim. Her ne kadar devri geçse de mustafa denizli ve avcı,yanal,kocaman gibi önemli isimler boşta.

Hamzaoğlu kesin gittiyse şaşırdım. Bence kalmayı hak ediyordu ama belli ki sorun oldu. O da önemli. Bülent Korkmaz 2 senedir iyi işler yapıyor. Onun dışında Fuat Çapa'da mutlaka bu seneden sonra süper ligde takım bulur.

son yıllarda hiç bu kadar iddialı boşta yerli listesi görmemiştim. Her ne kadar devri geçse de mustafa denizli ve avcı,yanal,kocaman gibi önemli isimler boşta.

Hamzaoğlu kesin gittiyse şaşırdım. Bence kalmayı hak ediyordu ama belli ki sorun oldu. O da önemli. Bülent Korkmaz 2 senedir iyi işler yapıyor. Onun dışında Fuat Çapa'da mutlaka bu seneden sonra süper ligde takım bulur.
durumu belli olmayip kagit üstünde sözlesmesi bitenleri bu listeye aldim.

alanya: ersun yanal
kasimpasa: kemal özdes (yine mi?) -> cok sacma bir sekilde fuat capayi yolladilar ama tayfur gibiler tutmuyor
gencler: fuat capa??
konya: hamza (gencleri istemezse buraya gelebilir) ??
denizli: bülent korkmaz (kaptan hep dandik takim aliyor) ??
rize: üzülmez?
trabzon: abdullah avci
fb: erol bulut

sadece beyin firtinasi

durumu belli olmayip kagit üstünde sözlesmesi bitenleri bu listeye aldim.

alanya: ersun yanal
kasimpasa: kemal özdes (yine mi?) -> cok sacma bir sekilde fuat capayi yolladilar ama tayfur gibiler tutmuyor
gencler: fuat capa??
konya: hamza (gencleri istemezse buraya gelebilir) ??
denizli: bülent korkmaz (kaptan hep dandik takim aliyor) ??
rize: üzülmez?
trabzon: abdullah avci
fb: erol bulut

sadece beyin firtinasi

rize-üzülmez daha önce oldu ve kötü ayrıldılar. Gelmez bence. İsmail Kartal tekrar dönebilir, mafya başkan pimanız diyor 2 haftadır.

Konya-Hamza mantıklı. TS-Avcı olursa hiç birbirine uymayan kutuplar. İlk yarıyı bitiremez bence.

Paşa eğer serkan reçber devam ederse yabancı hoca getirir bence.

şaka maka güzel jenerasyon yakalamışken avcı gelirse eldekilerden de olurlar. Eski ts'ye dönerler yine
Futbolla ilgili bir sey hatirladigimdan beri Trabzon sürekli kendi memleketinden veya kendi memleketine yakin adamlari hoca yapar.

Ziya Dogan, Senol Günes, Tolunay Kafkas, Resit Akcay, Hami Mandirali, Shota Arveladze, Sadi Tekelioglu, Ünal Karaman, Hüseyin Cimsir

Arada sadece Ersun Yanal, Riza Calimbay ve Hugo Broos var Trabzon'la daha önnce alakasi olmayan.

Halilhodzic'i bile 2.kez getirmislerdi.

Futbolla ilgili bir sey hatirladigimdan beri Trabzon sürekli kendi memleketinden veya kendi memleketine yakin adamlari hoca yapar.

Ziya Dogan, Senol Günes, Tolunay Kafkas, Resit Akcay, Hami Mandirali, Shota Arveladze, Sadi Tekelioglu, Ünal Karaman, Hüseyin Cimsir

Arada sadece Ersun Yanal, Riza Calimbay ve Hugo Broos var Trabzon'la daha önnce alakasi olmayan.

Halilhodzic'i bile 2.kez getirmislerdi.
Bu hocaların çoğuna ben de şahit oldum. Ama neredeyse hiçbirinin elinde böyle genç ve potansiyelli kadro geçmemişti

Üst Alt