Böyle Süper Lig Olmaz Olsun! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Böyle Süper Lig Olmaz Olsun!

Tetikçiliğin, adam kayırmanın tavana vurduğu bu lig olmaz olsun. Hangi büyük takım böyle doğranmış bir sezonda. Kaç sezondur Galatasaray sistamik doğranıyor. Hakemlerin çoğu Galatasaray düşmanı, eyyamcı. Tff dersen şikeci yuvası haline gelmiş. Derhal yönetim ciddi adımlar atmalı. Protesto ise protesto başka bir şey ise başka bir şey. Susup oturmayla düzelecek iş değil. Taraftar grupları geçmişte olduğu gibi bein iptali için sosyal medyada organize olmalı.

Bugun yasananlar artik ayri bir seviye. Oyle basin toplantilariyla bu organize kotulukle bas edilemez. Tum camia kenetlenerek bu kahpelige gereken cevabi vermeli.

2-3 hafta sonra bi daha verirler maçımıza biz de adalet de adalet diye ağlarız

bu dy'a 3 yıl önce düdük astıramayan camia her şeyi hak ediyordur. galatasaray da olsa, rizespor da olsa

Üç senedir beine para vermiyorum vermeyecem de defolup gitsinler bu ülkeden

Kendi yayınımızı yapalım nedir arkadaş bu

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tetikçiliğin, adam kayırmanın tavana vurduğu bu lig olmaz olsun. Hangi büyük takım böyle doğranmış bir sezonda. Kaç sezondur Galatasaray sistamik doğranıyor. Hakemlerin çoğu Galatasaray düşmanı, eyyamcı. Tff dersen şikeci yuvası haline gelmiş. Derhal yönetim ciddi adımlar atmalı. Protesto ise protesto başka bir şey ise başka bir şey. Susup oturmayla düzelecek iş değil. Taraftar grupları geçmişte olduğu gibi bein iptali için sosyal medyada organize olmalı.
Dediklerin yapılsın

Ama bunlara karşı artık daha aktif olmamız lazım

Ben taraftarın organize olup Tff binasına yürümesini isterdim mesela

Üst Alt