Boyum Ne Kadar Uzar? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Boyum Ne Kadar Uzar?

Cevap: Boyum Ne Kadar Uzar?

Genetikle de alakalı biraz. Herhangi bir sağlık nedeninden dolayı bir engelin yoksa, dengeli beslenip, bol bol süt içip, boyunun uzayıp uzamamasını kafaya takmayıp ve de en önemlisi sağlam ve düzenli bir uyku alışkanlığın olursa uzarsın daha.

hey maşallah ya yaş 13 ayak numarası 47

nasıl ayakkabı bulabiliyor musun?benim ayaklarda 47 falan o yüzden sordum:D:D

Genetikle de alakalı biraz. Herhangi bir sağlık nedeninden dolayı bir engelin yoksa, dengeli beslenip, bol bol süt içip, boyunun uzayıp uzamamasını kafaya takmayıp ve de en önemlisi sağlam ve düzenli bir uyku alışkanlığın olursa uzarsın daha.

Şu anda daha çok protein ve kalsiyum almaya özen gösteriyorum. Kas yapımı güçlendirmeye çalışıyorum.

En büyük dert ayakkabı. Genellikle Nike'tan buluyorum. İstediğim modelleri bulmam imkansız. :/

aynen ya:(millet beğendiği modeli falan sorar çalışan adamlara ben direk abi hangilerinin 47 numarası var diye konuya direk dalıyorum.uzun boylu olmanın avantajlı tarafları olduğu gibi dezavantajları da var.yaşın daha var.seviyorsan basketbola falan başla,profesyonel olabilirsin bu gidişle.

aynen ya:(millet beğendiği modeli falan sorar çalışan adamlara ben direk abi hangilerinin 47 numarası var diye konuya direk dalıyorum.uzun boylu olmanın avantajlı tarafları olduğu gibi dezavantajları da var.yaşın daha var.seviyorsan basketbola falan başla,profesyonel olabilirsin bu gidişle.

basketbolu çok seviyorum zaten, daha bu cumartesi adidas'a yeni basketbol ayakkabısı almaya gittim, elimizde en büyük 44,5 var dediler :)

zor ayakkabı buluyorum zaten :)

Benim Ayakkabı Numaram 46 Olmasına Rahmen Ben Zorlanıyorum. Sen Daha Dur Epey Zorlanacaksın.

2 Seneye Yakın Semi-Professional Olarak Basketbol Oynadım. 2-3 Numaralı Pozisyonlarda Oynuyordum. Ama Bıraktık Artık Geçti Bizden :ays:

Ama Kesinlikle Basketbola Ağırlık Ver, İlerde Kim Bilebilir Milli Takım Seviyesine Bile Gelebilirsin.

Yaş:19 Boy:185 Ayakkabı Numarası:46 :asd::asd::asd::asd::asd:

Benim Ayakkabı Numaram 46 Olmasına Rahmen Ben Zorlanıyorum. Sen Daha Dur Epey Zorlanacaksın.

2 Seneye Yakın Semi-Professional Olarak Basketbol Oynadım. 2-3 Numaralı Pozisyonlarda Oynuyordum. Ama Bıraktık Artık Geçti Bizden :ays:

Ama Kesinlikle Basketbola Ağırlık Ver, İlerde Kim Bilebilir Milli Takım Seviyesine Bile Gelebilirsin.

Yaş:19 Boy:185 Ayakkabı Numarası:46 :asd::asd::asd::asd::asd:

Yaşıtlarımla oynarken genelde 5 bazen de 1 numara oynuyorum. Büyüklerle oynarken de 2 numara hariç heryerde oynuyorum. :asd:

Foruma 2 senedir uye olsaydin bir 10 cm daha uzardin ama dedigin gibi 1.5 senedir forumda oldugun icin bilemiyecegim.

Üst Alt