Bozkır | BluTv - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bozkır | BluTv

Güzel haber.

İnşallah başroller değişmez.

son okudugum habere gore, bahar 2023e yetistirilmesi bekleniyor...

2.sezonu hikayesi :

yerel bir bankanin iflasiyla birlikte meydana gelen seri cinayetlerin hikayesini isleyecekler denilene gore...
8 bolum olacak.

sevgili @Taha Karadeniz ,
kadro da *ekin koc yer almayacagi belirtilmis. yerine baska biri eslik edecekmis.

madem kendisi yer almayacak. aklima simdilik su iki isim geliyor yetenek anlaminda; sahsen, burak deniz veya ushan cakir'in oynamasini isterim...

son okudugum habere gore, bahar 2023e yetistirilmesi bekleniyor...

2.sezonu hikayesi :

yerel bir bankanin iflasiyla birlikte meydana gelen seri cinayetlerin hikayesini isleyecekler denilene gore...
8 bolum olacak.

sevgili @Taha Karadeniz ,
kadro da *ekin koc yer almayacagi belirtilmis. yerine baska biri eslik edecekmis.

madem kendisi yer almayacak. aklima simdilik su iki isim geliyor yetenek anlaminda; sahsen, burak deniz veya ushan cakir'in oynamasini isterim...
Yiğit Özşener-Ekin Koç uyumu çok iyiydi yazık olmuş. Ushan Çakır'ı severim, Burak Deniz de sadece tip değil oyunculukla da yürüyor. Maraşlıyı birkaç bölüm izlemiştim.

Kanıt dizisini çok seven biri olarak Deniz Celiloğlu'nu da ekleyebilirim güzel önerilerinize.

Yiğit Özşener-Ekin Koç * uyumu çok iyiydi yazık olmuş. Ushan Çakır'ı severim, Burak Deniz de sadece tip değil oyunculukla da yürüyor. Maraşlıyı birkaç bölüm izlemiştim.

Kanıt dizisini çok seven biri olarak Deniz Celiloğlu'nu da ekleyebilirim güzel önerilerinize.

dogru bir *denkleme deginmissin sevgili taha .
bence de cok iyi bir kimya yakalanmisti. belki zamansal olarak denk getiremediklerin den ayni ikiliyi olusturamadilar. simdilik bildigim, ustte belirttigim sekilde olacagi yonunde. yeni bir oyuncu.

ushan cakir kendi jenerasyonun da cok basarili buldugum ,tiyatro yonunu de iyi buldugum iyi bir yetenek.

burak deniz'in bahsini ettigin *dizisini izlemedim malesef.
fakat, benim ,kendisini nacizane *onerme yapmamin *ornek gecmis isi dolayli ;
<< *yarim kalan asklar - dizisindeki performansi ,degisimi ve hikayenin ambiansina dogal oturmasi dolayli - aklima kendisini onermek geldi. *bozkir'in ilk sezonunun ambians'ini goz onune alarak ,kendisi konsepte uyar diye dusundum.

*deniz celiloglu nun onceki islerini malesef simdilik izleme firsatim olmadi. < *poyraz karayel de oynamis gozukuyor- mutlaka izlemeyi dusundugum islerden.

saygi ve selamlarimla

bence de cok iyi bir kimya yakalanmisti. belki zamansal olarak denk getiremediklerin den ayni ikiliyi olusturamadilar. simdilik bildigim, ustte belirttigim sekilde olacagi yonunde. yeni bir oyuncu.

ushan cakir kendi jenerasyonun da cok basarili buldugum ,tiyatro yonunu de iyi buldugum iyi bir yetenek.

<< *yarim kalan asklar - dizisindeki performansi ,degisimi ve hikayenin ambiansina dogal oturmasi dolayli - aklima kendisini onermek geldi. *bozkir'in ilk sezonunun ambians'ini goz onune alarak ,kendisi konsepte uyar diye dusundum.

*deniz celiloglu nun onceki islerini malesef simdilik izleme firsatim olmadi. < *poyraz karayel de oynamis gozukuyor- mutlaka izlemeyi dusundugum islerden.

saygi ve selamlarimla
Deniz Celiloğlu benim de favori karakterlerimden Suat abi :D

saygi ve selamlarimla
DC'yi Siyah Beyaz Aşk'ı izlediğiniz için az çok biliyorsunuzdur. Kanıt dizisi ve Ev filmi güzel işlerindendir. Hatta Ev filmi bence çok güzel bir eleştirel filmdi.

DC'yi Siyah Beyaz Aşk'ı izlediğiniz için az çok *biliyorsunuzdur. Kanıt dizisi ve Ev filmi güzel işlerindendir. Hatta Ev filmi bence çok güzel bir eleştirel filmdi.
cok tesekkur ederim . ~ siyah beyaz ask dizisi dolayli ~ simasini simdi hatirladim . <=> aynen bu dizi ve bir kac kult yapimda da denk gelmis izlemisim meger. *isim den ziyade *simasi cok tanidik oturdu gorur gormez,..
*tiyatro kokenli olmasi da ayri hosuma giden onemli detay 'kendisi ozelinde...
+, sanki, *yok artik 1 veya 2 - 'komedi filminde de oynadigini hayal meyal hatirliyorum. . .

*ev - filmi > listeye alindi - ayrica tesekkurler.

@Murat Durmaz
ustte bahsini ettigim komedi filmini izlemissindir diye tahmin ediyorum ~ komedi turune ayri ilginden dolayi.

* bozkir dizisi basligina genel anlamda donersek ;

*basroller elbette etki birakiyor eserlerin icrasinda...
diger yandan, bu dizi nin bir farki ; hikayesi ve dunyasinin iyi kurulmus olmasi... +, *yonetmenin tarzinin kaliteli ve detaylandirici olmasi en cok hosuma giden nuanslar idi bu dizi ozelinde.

dolayisiyla , 2.sezondan da cok umutluyum . benzer cizgide olacagina inancim tam.

saygi ve selamlarimla

cok tesekkur ederim . ~ siyah beyaz ask dizisi dolayli ~ simasini simdi hatirladim . <=> aynen bu dizi ve bir kac kult yapimda da denk gelmis izlemisim meger. *isim den ziyade *simasi cok tanidik oturdu gorur gormez,..
*tiyatro kokenli olmasi da ayri hosuma giden onemli detay 'kendisi ozelinde...
+, sanki, *yok artik 1 veya 2 - 'komedi filminde de oynadigini hayal meyal hatirliyorum. . .

*ev - filmi > listeye alindi - ayrica tesekkurler.

@Murat Durmaz
ustte bahsini ettigim komedi filmini izlemissindir diye tahmin ediyorum ~ komedi turune ayri ilginden dolayi.

* bozkir dizisi basligina genel anlamda donersek ;

*basroller elbette etki birakiyor eserlerin icrasinda...
diger yandan, bu dizi nin bir farki ; hikayesi ve dunyasinin iyi kurulmus olmasi... +, *yonetmenin tarzinin kaliteli ve detaylandirici olmasi en cok hosuma giden nuanslar idi bu dizi ozelinde.

dolayisiyla , 2.sezondan da cok umutluyum . benzer cizgide olacagina inancim tam.

saygi ve selamlarimla
Teşekkür ederim aynen Suat abi izledim o filmleri :D Benden de saygı ve selamlar..

Alemin kralı geldi.

İlk 2 bölüm fena değil. Furkan Andıç sevdiğim bir oyuncu, yakışmış ama şimdilik bir Ekin Koç değil. Seyfi Başkomiser'e de abazalık gitmemiş ama hayatın gerçekleri bunlar, olmaz diye bir şey yok.

Üst Alt