# Branislav Jovanovic - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Branislav Jovanovic

Cevap: # Branislav Jovanovic

ne vefasızlığıymış o,galatasarayudan daha büyük bir değer varmı ki prekazi kim oluyor,sırf yabancı diye sırf bir eski futbolcu istiyor diye,sırf o para kazansın diye oyuncu alınırmı hiç,partizanda bile ilk 11 oynayamayan bi adam bizdemi ilk 11 e çıkacak,25 yaşına kadar ne ülkesinde bi başarısı var ne adını sanını duyan,cd lerini vermiş kesin izlenmiştir ki beğenilmemiş,zaten iyi bi futbolcu olsa partizan bonservisini bedava verirmi,o kadar uğraşıldı ledessma ile alınamadı,ama ondan 3 gömlek üstün futbolcu kapımızda ne olur imza atayım diye yalvaracak nerdeyse,patogonya cumhuriyeti fulbol takımımı galatasaray ,lütfen biraz mantıklı düşünelim,boştan yere 100 bin euro da olsa yazık sırf yabancı diye,bence prekazinin yaptığı ayıp,o futbolcuya nasıl 3 ledesma eder diyorsa artık,anadolu takımları bile ilgilkenmedi adamla

Futbolu prekazıden ıyı bıldıgını mı dusunuyosun prekazıyı adnan sezgınle mı karıstıryosun abı tamam begenmezsın futbolcuyu amam neden ıstanbula cagırıyosun...

Transfer dönemi bitti, biz henüz yeni çözdük adamın hangi Jovanovic olduğunu. Keşke alsaydık, adama da yazık oldu...

Bir jovanovic diledik, Rabbim bin verdi. Binini birbirine karıştırdık, birini alak dedik bu sefer de hiçbirini dedi.

Alın bu da gecenin 3'ünde sahuru bekleyen aç insanın özlü sözü. Duygulandım.:(

Polat'i ve Sezgin'i Prekazi'den ozur dilemeye cagiralim.

Biz taraftarlara cok borclular su anda, unutmasinlar. O transferler zamaninda gelse, ve adam gibi yapilsa belki elenmeyecektik Avrupa'dan.

Prekazi'ye yapilanlar cok cirkin gercekten. Oyuncu alinsindi, alinmasindi ben bilemem. Izlemedim.

Ama olaylarin yasanis sekli cok bicimsiz, bize yakismiyor. Bu mudur Galatasaray'li olmak yani?

Bunu siz bir de daha 1.5 ay once yeniden yurekten baglandigimiz bir efsanemize yapiyorsunuz?

Cur'et?!!

En azindan tribün icin alinamazmiydi? Bonservisi elinde, senin takiminin efsanelerinden Prekazi kefil, ehh Istanbul'a cagirdigina göre sende izleyip begenmissin, daha ne...

BAM'dan daha kötü olacak degildi ya? Seneye belki...

Bu sezgin ADAM degil.. Sen nasıl olur da futbol camiasına ve eski futbolcuna karşı yamuk yaparsın! Bu yamuğu kim yaptıysa yaptığı kadar yamulsun emi. Ayrıca bu adam 2 sene içinde ingiltereye transfer olur, demedi demeyin. İzlemesem de böyle beğenmiyoruz dediğimiz oyuncular dönüp dolaşıp en iyi takımlarda oynadılarç

Arkadaslar öyle Prekazi ye yazik felan olmus demeyin.

Asil Prekazi bize iyi bi kazik atacakti zor kurtulmusuz.

BU Jovanovic denen Adam 25 yasinda, kendi takimi Partizan da oynamiyor, kadro ya giremiyo anlasilan cok kötü futbolcu.

Partizanin alman forum larin da okudum Adami hic kimse begenmiyo, cok yeteneksiz diyolar, gittigi icin bayram ediyolar.

Galatasaray böyle adami nasil alabiliyo diyip sasiriyolar.

Ama bi yandan bizim Yönetime suc veriyorum Insan bi arastirir, nebiliim gecen sene kac mac oynamis gibisinden göze batmis mi diye.

Bunlari arastirtiktan sonra cagrilir prekazi nen beraber.

Ama yine de Prekazi nin de eski takimina yaptigi büyük bir ayip, böyle bir futbolcu yu bizim takima kakalicakti.

Arkadaslar öyle Prekazi ye yazik felan olmus demeyin.

Asil Prekazi bize iyi bi kazik atacakti zor kurtulmusuz.

BU Jovanovic denen Adam 25 yasinda, kendi takimi Partizan da oynamiyor, kadro ya giremiyo anlasilan cok kötü futbolcu.

Partizanin alman forum larin da okudum Adami hic kimse begenmiyo, cok yeteneksiz diyolar, gittigi icin bayram ediyolar.

Galatasaray böyle adami nasil alabiliyo diyip sasiriyolar.

Ama bi yandan bizim Yönetime suc veriyorum Insan bi arastirir, nebiliim gecen sene kac mac oynamis gibisinden göze batmis mi diye.

Bunlari arastirtiktan sonra cagrilir prekazi nen beraber.

Ama yine de Prekazi nin de eski takimina yaptigi büyük bir ayip, böyle bir futbolcu yu bizim takima kakalicakti.

sorun oyncu değil

prekazi'ye yapılan muamele ;)

Ya bu hangi jovanovic genç dedi çok yetenekli dedi RJ kendini görüyorum dedi... Ortalık karıştı biri diyor 22 yaşında biri diyor 25.... Ancak Prekazi genç dedi

Adnan Sezgin artık kendini aşmıştır... Bırakın istifa etmeyi kovulmalı!!!!

@ Eray Ak

Kardes hakli olabilirsin ama benim düsüncem Adnan Polat Prekazi ye güvenip Futbol cu yu pek arastirmadan gelsin demistir.

Adnan Sezgin bundan haberdar olunca Futbol cu yu arastirmistir ve bundan bisey olmayacagini anlamistir o yüzden istemedigi gayet normal.

Prekazi adam gibi Futbol cu getirse problem yok, ama bize kazik atmasina anlam veremiyom bu takimin ekmegini yemis adam.

Vallah yemin ediyorum resmen Partizan taraftarlari bayram ediyo du, bu yeteneksiz futbolcu gidiyo diye, Prekazi de gitmis yok Ledesma dan 10 gömlek daha üstün diyerek bize getiriyo.

Ya bu hangi jovanovic genç dedi çok yetenekli dedi RJ kendini görüyorum dedi... Ortalık karıştı biri diyor 22 yaşında biri diyor 25.... Ancak Prekazi genç dedi

Adnan Sezgin artık kendini aşmıştır... Bırakın istifa etmeyi kovulmalı!!!!

kesinlikle haklısın...

sorun oyuncunun alınıp alınmaması degil iyi bir yetenek de olabilir yeteneksiz de olabilir.sorun Galatasaray'ı vefasız gosterip eski oyuncularımızı bu şekilde paçavra gibi atmamızdır

ayriyeten sezgin denen şahıs

komisyon almadıgı oyuncuyu getirtmiyordur!!! olamaz mı ?

yeter artık sezgin. istifa et git Fenerine

@ Eray Ak

Kardes hakli olabilirsin ama benim düsüncem Adnan Polat Prekazi ye güvenip Futbol cu yu pek arastirmadan gelsin demistir.

Adnan Sezgin bundan haberdar olunca Futbol cu yu arastirmistir ve bundan bisey olmayacagini anlamistir o yüzden istemedigi gayet normal.

Prekazi adam gibi Futbol cu getirse problem yok, ama bize kazik atmasina anlam veremiyom bu takimin ekmegini yemis adam.

Vallah yemin ediyorum resmen Partizan taraftarlari bayram ediyo du, bu yeteneksiz futbolcu gidiyo diye, Prekazi de gitmis yok Ledesma dan 10 gömlek daha üstün diyerek bize getiriyo.

Ne kazığı ya? Sanki adam burada 2 yıl oynamış da hiçbir halt olmamış gibi konuşuyorsun. Adamı almadık bile hatta futbol hayatını bitirme noktasına getirdik. Prekazi ne kazığı atıcak? Adamın alıcağı para Sözkan'dan bile azdı.

25 yaşına gelmiş hiç bir kariyeri olmayan adam galatasarayın futbolcusu değil ama prekazinin istanbula çağrılması ayıp oldu..

keşke başkanıda dinleyip sonra yazsaydınız yorumları,adnan polat ntv de katıldığı yüzde yüz futbol programında bu soru soruldu ve başkan şöle cevapladı,

belgrad maçında prekazi bu futbolcudan bahsetti ve kasetini verdi,bende dönünce teknik heyete verdim kaseti,rijkard iyi bir futbolcuya benziyor dedi,dedi.ama dikkatinizi çekerim son üç sezonda ortalam sezon başı 7 maç falan oynamış demiş.sonra prekaziyle konuşmuşlar bonservisini alsın gelsin demiş,işte javonovic in geldiği gün başkanı aramış prekazi bonservisi alında geliyoruz demiş.görüşmeye prekazi menejer futbolcu gelmiş.prekazi ben menejer değilim para işlerine karışmam siz kendi aranızda konuşun demiş.neden sezonlarda bu kadar az maç oynadığı sorulmuş,işte yöneticiler anlaşmazlıklar oldu vs demişler,bizimkiler çok tatmin olmamış söylenenlerden,ama sorun etmemişler bunu,sonra yıllık 500 bin euro istiyoruz demişler olur denmiş,bonservisine de 1 milyon euro istemişler,onu kim alacak bonservisini almadınızmı demişler menejeri ben alacağım demiş,şöle yapalım demiş başkan 1 yıllık kiralayım yıllık 500 bin euro verelim futbolcuya kiralama ücretide 300bin euro verelim sezon sonu memnun kalırsak bonservisi alırız demiş,olmaz demiş menejer kiralarsanız 500 isteriz kiralama ücreti demiş,sezon sonuda almak isterseniz 1 milyon euro da bonservisine alırız demiş,işte film de burda kopmuş zaten,başkan da bonservise 1 milyon istiyordunuz kimdi 1,5 milyona çıkmış oluyor nasıl oluyor bu demiş o satılırkendi şimdi kiralamak istiyorsunuz demiş,başkanda peki demiş yollamış karar verelim sizi arayalım vs...

lütfen ama lütfen artık tek taraflı beyanatlardan sonra yorum yaparken biraz dikkatli davranalım,bence böle kendini uyanık zanneden 3.sınıf topçuların ve onların dangalak menejerlerinin bu klüpten girmemesine dikkatinden dolayı başkana teşekkür edelim,prekaziyi ayrı tutuyoum bu olaydan o çok sorumlu davranarak ne para işlerine karışmış ne de komisyon vs lere,o hem sevdiği futbolcunun iyi bir klübe gitmesini istemiş hemde galatasaray faydalı olacak bir adam getirmek istemiş ama sorun bonservisi olmayan adam 1 milyon euro isteyen menejeri ve buna ses çıkartmayan oyuncuda,

Üst Alt