Breel Embolo Schalke 04'te! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Breel Embolo Schalke 04'te!

Top tutabilen iyi bir forvet. İyi transfer. Ama o kadar kesinlikle etmezdi diye düşünüyorum. Bu fiyata değicek bir performans göstermedi bana göre. Gelişmesi için doğru ligde. Hunte'nin yerine monte ederler bunu.

Son düzenleme:
Lig olarak demiyorum takim olarak diyorum, cunku schalke eski schalke degil bide huntelaar eger gitmesse forvet mevkinde fazla sans bulmaz.

Haklısın, Huntelaar'ın yerine monte ederler belki yavaş yavaş.

Ben bu tip adamların yerinde olsam Mönchengladbach'a giderim, daha güzel kulüp mü var bu tip oyuncular için? Bi de Dortmund var.

Son düzenleme:
Lol. Euro persormasina bakilmiyor sadece bu bir. Ikincisi olarak adam 19-20 yasinda, heralde simdiden 25 milyon euronun katkisini istemiyor S04.

Yusuf kardeş bence sen yazdıklarımı anlamıyorsun. Gurbetçi olmandan kaynaklı zannediyorum ama söylemek istediğim büyük bir organizasyonda izledik kendisini ve henüz birşey koyamadı ortaya. Bu paralar için erken. Emre Mor bile daha etkili gözüktü mesela.

Son düzenleme:
Cl4K5D4WEAELqSF.jpg

Yusuf kardeş bence sen yazdıklarımı anlamıyorsun. Gurbetçi olmandan kaynaklı zannediyorum ama söylemek istediğim büyük bir organizasyonda izledik kendisini ve henüz birşey koyamadı ortaya. Bu paralar için erken. Emre Mor bile daha etkili gözüktü mesela.

Kesinlikle bence de o parayı hakedecek bir şey yapmadı ne milli takım ne kulüp bazında. Yetenekli bir oyuncu kabul, potansiyel var ama o kadar etmez. Piyasa o kadar uçmuş ki artık azıcık kıpırdama gösteren adama 20M fiyat çekiyorlar. Çok extreme yetenekleri olan bi oyuncu da değil bana kalırsa.

Zaten bu parayi yetenegine inanarak ödediler. Daha 19 yasinda.

Schalke böyle gencleri seviyor abi. Rakitic de 18 yasinda gelmisti Schalke'ya. Bekleyip görelim.

Adamlarin cok yetenekli genc oyunculari var. Geis(22), Goretzka(21), Meyer(20), Schöpf(22), Sané (20), Embolo (19). Ayrica U19 takimindan 3 tane genc oyuncuyu A takima cikarmislar. Tas gibi altyapisi var Schalke'nin. Berbat yönetilen bir kulüp olmasa aslinda daha basarili bir kulüp olabilirdi.

Zaten bu parayi yetenegine inanarak ödediler. Daha 19 yasinda.

Schalke böyle gencleri seviyor abi. Rakitic de 18 yasinda gelmisti Schalke'ya. Bekleyip görelim.

Adamlarin cok yetenekli genc oyunculari var. Geis(22), Goretzka(21), Meyer(20), Schöpf(22), Sané (20), Embolo (19). Ayrica U19 takimindan 3 tane genc oyuncuyu A takima cikarmislar. Tas gibi altyapisi var Schalke'nin. Berbat yönetilen bir kulüp olmasa aslinda daha basarili bir kulüp olabilirdi.

Fabrika gibi alt yapısı var Schalke'nin, hakikaten bu kadar kötü yönetilmeseler Dortmund'un filan önünde olurlardı.

Bu paraya gitmesi çok genç ve yüksek potansiyelinden kaynaklı heralde, yoksa şuan için bu paraların yarı ederinde bile değil.

Üst Alt