Brezilya 2-1 Kuzey Kore | 15 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Brezilya 2-1 Kuzey Kore | 15 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: Brezilya 0-0 Kuzey Kore | 15 Haziran | Devre Arası | TRT 1

Dunga'ya süper hoca diyorlardı Elano fanları. Buyrun işte size Dunga'nın Brezilyası.

Brezilya da şu an ki durumda en iyi oynayan, Robinho.

Çok kapalı oynuyorlar; Brezilya bir şekilde defansı yıkamazsa bu şekilde gol atması çok zor.

Bu kupada kendi kimliğini gösterebilen kaç takım var Serhat ilk maçlar geçsin bakalım

Cevap: Brezilya 0-0 Kuzey Kore | 15 Haziran | İlk Yarı | TRT 1

Göz var nizam var arkadaslar ne oynuyor Elano su an. Rakip K.Kore etliye sutluye karısmıyor Elano al gülüm ver gülüm. Tamam bizim oyuncumuz iyi olsun isterim ama şuana kadr bişey yaptığı yok. 2. yarı oynar utandırır iinçallah

K. Kore = İnter

Anti - futbol. Bir ara 7 li dizildiler geride.

5-4-1 oynuyor adamlar.

Fabiano ve Kaka çok kötü. Maicon, Robinho ve Lucio çok iyi. Elano ve Melo'da fena değil. Grafite'nin girmesi gerek.

Forza Kuzey Kore. Artik bana Hayri Jong-Il diyiniz. Manevi babam Kim Jong-Il'in soyadini almaya karar verdim.

Kim%20jong%20il.jpg

İlk yarının son 15 dakikası iyi bastırdı Brezilya. Kore çıkamadı. İkinci yarı daha rahat olacak. Elano Brezilya'nın ileri 4'lüsünde kendine çok iyi yer buluyor.

Maçı unuttum lan. Diğerleri gibiyse birşey kaçırmadım.

Ulemalar türemiş gene. Rakip hernekadar Kore olsada Brezilya çok iyi oynuyor. Fabiano biraz aktif olsa ve öne geçseler methiyeler düzerdi herkes.

elano nun kornerlerinin hastası oldum. Kale önüne kadar zor kaldırabiliyor topu.

Çok rahatsız edici gevşek bir hali var sahada.

Brezilya'da Robinho çok iyi oynuyor. Kore'de ise en ileri uçtaki adam iyiydi. Elano, Maicon, Lucio'da fena değiller.

Beyler Elano'dan ne bekliyorsunuz tam olarak? Elano ne Lincoln ne Robinho, ne yapacak?

Yaratıcı, kilit açan oyuncuların devreye girmesi gerekiyor. Elano bu sistemde böyle bir oyuncu değil, hiçbir zaman da olmadı zaten. Sistemin işleyişi içerisinde sağlam bir yeri var. Sistem gereği de iyi oynuyor. Daha fazlasını beklemek olmaz.

Üst Alt