Brezilya 2-1 Kuzey Kore | 15 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Brezilya 2-1 Kuzey Kore | 15 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: Brezilya-Kuzey Kore | 15 Haziran | 21.30 | TRT 1

konfederasyon kupasında en sıkıcı maçlar brezilya nın maçlarıydı,maç başı 1-2 pozisyon,bu kadro çok defansif hacı.

Felipe Melo - Gilberto Silva

Elano - Kaka - Robinho

Luis Fabiano

:asd: :asd: şu oyuncular varken nasıl defansif olsun.

Senin sıkıcılık anlıyışın farklı :D

allah ömer üründül kesin yorumlar bu maçı,bittik hacılar:akansular:

Haydi elano, haydi Oglum : [video=youtube;SDhntEvBD3M]https://www.youtube.com/watch?v=SDhntEvBD3M[/video]

Felipe Melo - Gilberto Silva

Elano - Kaka - Robinho

Luis Fabiano

:asd: :asd: şu oyuncular varken nasıl defansif olsun.

Senin sıkıcılık anlıyışın farklı :D

ya valla defansif:D,brezilya nın konfederasyon maçlarını izlediysen zaten adamlar max. 1-2 pozisyonla bitiriyorlardı maçı:D,onlarıda fabiano atıyordu,hatta amerika maçında pozisyona girmeden alves in frikiğiyle kazaandılar:D,bugün inşallah farklı olur tabi ki 4-6 falan olsun ama sanmıyorum.

Ne diyor bu adam ya maicon-lucio-juan-MELO brezilyanın ideal 4lüsüymüş:asd:

ben yanlış anlamadım sanırsam...

ya valla defansif:D,brezilya nın konfederasyon maçlarını izlediysen zaten adamlar max. 1-2 pozisyonla bitiriyorlardı maçı:D,onlarıda fabiano atıyordu,hatta amerika maçında pozisyona girmeden alves in frikiğiyle kazaandılar:D,bugün inşallah farklı olur tabi ki 4-6 falan olsun ama sanmıyorum.

Hacım sana teminat mektubu veriyorum en az 4-0 alıntılarsın maç sonu :akansular:

kuzey kore'yi son 3 haftada 2 hazirlik macinda izledim. yunanistan'a karsi etkili oynadilar 2. yari ve berabere kaldilar. nijerya'ya ise 3-1 yenildiler. 1 forveti ve de 1 orta sahasi iyi, yoksa canakkale gecilmezi oynuyorlar.

brezilya erken gol atip gevsemezse mac 3-0 biter bence.

Üst Alt