Brezilya 3-1 Fildişi Sahili | 20 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Brezilya 3-1 Fildişi Sahili | 20 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: Brezilya 3-1 Fildişi Sahili | 20 Haziran | Maç Sonucu

Elano'nun kaval kemiğinde çatlak olmaması durumunda sakatlığının ciddi olmayacağı bir dahaki karşılaşmada da forma giyeceği gelen ilk bilgiler arasında.

Cevap: Brezilya 3-1 Fildişi Sahili | 20 Haziran | İkinci Yarı | TRT 1

Hayır Elano tarafından olayı dramatikleştirenler var olan Elanoya değil bize olacak.Elanoyu sevmesemde sakatlığına sevinemem zaten.Çünkü ben Elanocu değilim Galatasaraylıyım.

Bak kardeşim görüşlerine saygı duymaya çalıştım hep. Fakat Elano'ya iyi oldu diyenlerin üzerine sen çıkıp " Aman ne büyük olay! " dersen tepki toplarsın. Zaten Elano konusunda artniyetlisin. Böyle yorumlar yapınca daha da antipatikleştiriyorsun kendini. Ayrıca dramatikleştiriyorsunuz diyebilecek en son kişi sensin. Çünkü her seferinde insanları Elano konusunda ısrarla provoke edici mesajları yazıp olayları büyüten ve ortamı geren de sensin.

Dediğim şu, orada Hakan'ın kasıtlı olarak topa vurması burada Kaka'nın kasıtlı dirsek atması ile aynı şeydir. Burada Kaka haketti diyoruz. Orada Rivaldo'nun bacağına gelen darbeyle yüzünü tutması ile burada Keita'nın göğsüne gelen darbe ile yüzünü tutması aynı şey. Burada "Keita doğrusunu yaptı" diyoruz, orada Rivaldo'ya küfrediyoruz. Sadece yorum yaparkenki tarafımıza göre çifte standardımızı söylüyorum. Gidip gitmemesi meselesi umrumda değil çünkü ne yaparsanız yapın bütün takımınızı Ergün Pembe gibi adamlarla kurmak imkansız, Keita'yı gönderirsiniz, başkası çirkeflik yapar. Baros kendini yere atar veya boyuna elle kontrol eder, hakemle boyuna kavga eder. Bazı oyuncular daha çok yapar, bazıları daha az yapar ama çok büyük çoğunluğu böyle şeyler yapar, nasılsa bundan kurtulmak imkansız olduğu için onu gönder, bunu gönder demenin manası yok gibi geliyor bana.

yerden göğe kadar haklısın :tiphat:

la milletin galatasaraylılığına laf atmak size mi düştü..sen gs li değilsin,sen günlük taraftarsın..geçin bu işleri herkes kendisine baksın

alman kanalinda söylediler kirik yokmus dünya kupasina devam edebilecekmis

ohhh be keyfim yerine geldi

la milletin galatasaraylılığına laf atmak size mi düştü..sen gs li değilsin,sen günlük taraftarsın..geçin bu işleri herkes kendisine baksın

Kimseye düşmez ama herhangi bir takımın taraftarı olan kişi de kendi oyuncusu hakkında öyle konuşmaz.

Kimseye düşmez ama herhangi bir takımın taraftarı olan kişi de kendi oyuncusu hakkında öyle konuşmaz.

kimse oyuncusuna bişey demiyor,sadece yaptığı terbiyesizlik işte..bunu söylemek yanlış mı?o zaman bundan sonra kimse maçta gol kaçıran futbolcuya küfür etmesin

Elano önümüzde ki maçda oynatılmayacak riske edilmeyecek ki zaten Brezilya garantiledi.

kimse oyuncusuna bişey demiyor,sadece yaptığı terbiyesizlik işte..bunu söylemek yanlış mı?o zaman bundan sonra kimse maçta gol kaçıran futbolcuya küfür etmesin

Keita değil Elano'yla ilgili konuştum ben.Yapılan yorumlara bakmanı tavsiye ederim.

Baros voleybolcu gibi eliyle önüne top almıyor muydu her maç? Al işte bu da sahtekarlık o zaman. Ama Keita'ya laf eden kişiler Baros'a tapıyor, nasıl olacak?

Ayıptır yahu, Galatasaray için tabiri caizse terinin son damlasına kadar oynayan Keita'yı, Kaka'nın attığı dirseğin cezasız kalmaması için yaptığı hareket yüzünden siliyorsunuz. Devam edin bu kafayla.

Bülent Korkmaz'ı, Arif'i, Hagi'yi, Emre Aşık'ı felan da silin isterseniz. Yoksa büyük bir tezat oluşturacaksınız.

bende yorumumu senin için yapmamıştım zaten genel bi yorumdu,sen üstüne alınınca devam ettim bende..sorun sende başlıyor yani...sende benim önceki yorumlarıma baksaydın anlardın..Tavsiye ederim,bi bak istersen

Keita değil Elano'yla ilgili konuştum ben.Yapılan yorumlara bakmanı tavsiye ederim.

bende yorumumu senin için yapmamıştım zaten genel bi yorumdu,sen üstüne alınınca devam ettim bende..sorun sende başlıyor yani...sende benim önceki yorumlarıma baksaydın anlardın..Tavsiye ederim,bi bak istersen

yerden göğe kadar haklısın :tiphat:

Eyvallah da benim haklı olmam da önemli değil. Bunu böyle gören kaç kişi var ki? Kendimi de ayrı tutmuyorum, bu olayda bu yorumu yapabilecek kadar soğuk kanlı kalmış olabilirim ama başka olay olur ben de farketmeden aynı hatayı yaparım. Ancak en azından sonradan soğuk kanlılıkla hak vermek lazım. Şunu farketmek lazım. Ergün gibi istisnaları elersek her oyuncuda bir çirkeflik katsayısı vardır, Keita gibi bazılarında o çirkeflik katsayısı biraz daha yüksektir ancak bu çok da önemli birşey değil çünkü nasıl ölçeceksin de "aaa, bu çok çirkeflik yaptı gönderelim, bu daha o kadar yapmadı kalsın" diyeceksin. Elemeyi yapacaksan takımına zararlı olup olmamasına göre yaparsın, çünkü abartılı çirkeflik yapanlar gereksiz kartlar görür, tuhaf işler yapar takımına zarar verir, bunu kontrol altına alamadığın adamı gönderirsin, olay bundan ibaret.

Birak su civcivleri.

Adam olmus 2008-07 de uye yaptigi yorum hep provakasyon. 3 sene 400 u gecmeyen mesaj???

Ortaligi germekten baska yorum yapmayanlari muhatabiniza aliyorsunuz

su Erikson mu ne, herife verilen paraya yazik, tam bir balon bu adam.

td suz daha cok basarili olabilirdi fildisi.

Bende senle ilgili konuşmuyorum arkadaş ortada bir sorun yok yani.Sadece Keita değil Elano'yla ilgili yorumlardan dolayı o muhabbetin döndüğünü söyledim.Elano'nun sakatlanmasına neredeyse iyi olmuş diyebilecek raddeye geldikleri için.

Üst Alt