Bright Osayi-Samuel Fenerbahçe'de - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bright Osayi-Samuel Fenerbahçe'de

Bu çocuk gerizekalı sanırım.

aslında ana sebep sportif direktörümüz emre belözoğlu’nun görüşleriydi. menajerimle de aynı şekilde görüştü. burada benim kendimi geliştirme imkanımın olduğunu paylaştı. bu fikir kafamda belirdi. emre belözoğlu’nun konuşması ana faktördü buraya gelişimde. benim için de fırsattı buraya gelmek. genç bir futbolcu olarak menajerimle de konuşarak buraya gelip kendimi geliştirmek istedim

süper lig, championship’e göre tempo anlaminda daha yavaş

Herif United-Arsenali reddetmiş fenerde mesutlan kendini gelistirecekmis Mesut Madrid'de oynamış çünkü :D

osayi-samuel, mesut özil ile aynı takımda oynamasıyla ilgili olarak, “genç bir oyuncuyum; kendisi real madrid’de de oynamış bir oyuncu. onun geldiğini de duyunca buraya gelme isteğim daha da arttı. kendimi geliştirme anlamında mesut özil’den çok şey öğreniyorum” diye konuştu.

böyle bir teklif geldiğinde manchester united ve arsenal gibi takımlardan teklif geldiğinde gitmek istersiniz. ben, annem ve babamla görüştüğümde o zamanlar benim açımdan zor olacağını düşündük. kendimi daha çok geliştirmek anlamında kariyerimi ilerletmek anlamında blackpool’a gittim. ailemle de görüştüler ve benim kendimi daha fazla geliştireceğim yönünde oldu ve her zaman kendi adıma doğru kararları vermeye çalışıyorum.

Herifi 2 senedir kimse silklememiş gelişim ayağına kendini kandırıyor.

Kesin kararım bu çocuk gerizekalı.

Çok övülecek kadar iyi değil, ama gömülecek kadar da kötü değil 2 ya da 3 hafta önce 2 kişiyi çalımlayıp gole sebep oldu arada çıkışları oluyor.

Bu adamlar Rodriguez i oynatamadılar. Osayi'nin potansiyeli bence rodriguez den daha iyi ama kadro planlaması olmadığı için, oyuncular arasında uyum ve oyun tarzları düşünülerek transfer yapılmadığı için Fenere kim gitse iş yapamaz.

Bu eleman beynini kullanmayı öğrenirse baya iyi topçu olur. Ama onu da fenerde öğrenemez

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sene sonu Crystal Palace’a 18 milyona satılır. Ne de olsa transfer için fbye para lazım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu eleman beynini kullanmayı öğrenirse baya iyi topçu olur. Ama onu da fenerde öğrenemez

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
United gibi avantajları olan kulübü(gerek kiralık verilme şansı gerek o markayı sırtına giymesiyle) yetişmek bahanesiyle kabul etmeyip blackpoola gidip buradaki potansiyeliyle kendinin geliştiğini sanan bir herif. Hayır United markalı olsan da en son geleceğin lig burası zaten. Birde mesud arsenaldeyken arsenali istemeyip fenere geldiğinde tercih etmemdeki sebeplerden birisidir diyebilecek zekadaki herifte sence beyin var mıdır.

bu şikecilerde özil bile top oynamayı unutmuş. osayi de diğer sene konyalı fofana gibi bişey olur.

bizim rodrigues, bruma ve onyeyi çıkardığımız seviye belli. osayide gelse yine farklı birşey izlerdik, kendisini beğeniyorum.

Üst Alt