Bright Osayi-Samuel: "Galatasaray maçındaki formasyonla oynadık ama olmadı" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bright Osayi-Samuel: "Galatasaray maçındaki formasyonla oynadık ama olmadı"

1579774.jpg.webp

UEFA Avrupa Ligi'nde Olympiakos'a 1-0 mağlup olan Fenerbahçe'de Bright Osayi-Samuel, Galatasaray maçındaki sistemle oynadıklarını ama kazanamadıklarını söyledi.

''Maça iyi başladık. Topa sahip olan taraf bizdik. İlk yarı iyi oynadık. Galatasaray maçındaki formasyonla oynadık ama kazanamadık. İlk golü bulmak önemli olacaktı bugün ama maalesef atamadık. İkinci yarıda rakip bizi daha fazla baskı altına aldı. Sonrasında golü yedik, üzgünüz. Hocamız beni nerede görevlendirirse ben orada oynarım. Benim için hiçbir şekilde problem değil. Ben de farklı formasyonlarda oynadıkça öğreniyorum ve tecrübe kazanıyorum.''

Evet haklısın. Meleyen Halil ve Yaşar Kemal olmayınca mağlubiyet de kaçınılmaz oluyor işte. Orman çocukları!

Bizim maçı tarihi galibiyet havasına döndürdüler ... 3 gün önce yukarıdan aşağı ne kadar gazeteci varsa salladıkları Mesut Özil bir anda tavan yaptı herkes övmeye başladı ...

Maçın sonlarına doğru üçlü savunmaya geçince golü yediler. Bizim maçın son 20 dakikasındaki gibi aciz duruma düştüler. Biz şanssızdık sadece.

Üst Alt