Bruma, 15 Milyon Euro'ya Leipzig'de! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma, 15 Milyon Euro'ya Leipzig'de!

Bruma ile beraber şampiyonluk satılmıştır.

Futbolun F'sini bilmeyen adamların eline 15 Milyon avro verirsen, Serdar gürler, adem büyük, gomis vs gibi çöpleri takıma toplar, sonra transfer yaptık diye başlarını götlerini sallaya sallaya ortalıkta gezerler.

Önümüzdeki sezon ilk 5'e girmesi bile çok zor olan bir takım olacaz.

Bruma gibi bir oyuncuyu pazarlayamayan bu yönetime koskoca kulübü emanet etmişler. Yazıklar olsun. Bu büyük çöküşün başlangıcıdır.

Dursunu taniyorsam yalvarmistir bunlara "aldigimiz paradan biraz fazlasini verin rezil olmayayim" diye.

Poldi'yi 2,5'a aldik 2,6 ya satti. Buraki 5 Milyona aldik, 5 Milyona satti ( 8 Milyona satildi ama 2 Milyon Trabzona gitti %25 yüzünden ve kendileri itiraf ettiler menajere 1 Milyon komisyon verdik diye).

Bruma da da 12 alirsak öpün basiniza koyun derim. Ben hala 8-9'a satma ihtimallerinin öyle azimsanacak kadar düsük olmadigini düsünüyorum.

Süper zeka dursun lizbona para vermemek için 13 e satmış.Yoksa ben eminim 20 ye satardı kesin.Sonraki satıştan yüzde kesinlikle yoktur.

Dursunu taniyorsam yalvarmistir bunlara "aldigimiz paradan biraz fazlasini verin rezil olmayayim" diye.

Poldi'yi 2,5'a aldik 2,6 ya satti. Buraki 5 Milyona aldik, 5 Milyona satti ( 8 Milyona satildi ama 2 Milyon Trabzona gitti %25 yüzünden ve kendileri itiraf ettiler menajere 1 Milyon komisyon verdik diye).

Bruma da da 12 alirsak öpün basiniza koyun derim. Ben hala 8-9'a satma ihtimallerinin öyle azimsanacak kadar düsük olmadigini düsünüyorum.

Zarar ettik kardeş. Brumaya verilen imza parası var daha. Böyle bir büyük yetenekten bile zarar etmeyi başardık.

Kiraladığımızda kaç para almıştık ? Onuda hesaba katmak lazım. Toplamda 15 milyonu buldu heralde.

eğer sonraki satış karından sportingin bize yaptığı gbi pay koyabilirsek iyi satış olur çünkü almanlar en az 40a satar

Üst Alt