Bruma Galatasaray'da İddiası - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
rodi, O.kuru ...!!!

Mesele ben hucümcuyum diye ileri gidip orda oyalanmak değil..
Mandzukic gibi top sende değilse orta sahanın ortasında savunma yapacak futbol anlayışı ile oynamak. Topu alırsan gene forvet kimliğinle dikine dikine yürür/koşar/deparlarsın tutan mı var, yeterki gittiğinde geri gelmesini bileceksin ...

rodi, O.kuru ...!!!

Mandzukic gibi top sende değilse orta sahanın ortasında savunma yapacak futbol anlayışı ile oynamak. Topu alırsan gene forvet kimliğinle dikine dikine /koşar/deparlarsın tutan mı var, yeterki gittiğinde geri gelmesini bileceksin ...

geç reyis bunlarla mandzukici kıyaslamak elma-armut kıyasına benzer .. Mandzukicin sırtı dönük oyunu ve bitriciliğinin 1/10i yoktur bizimkilerde ..Garry =Perisicin karşılığı olu ancak

Devra arası için yoklama çekiliyor olabilir.

Cl de keklik bi kur'a gelirse, rodi bizi grupdan çıkarır veya AL ye yollarsa; rodi de 18-20+ ya yolcu demektir.
İşte o zaman brumanın mevsimi başlar kanaatimce..

rodi, O.kuru ...!!!

Mandzukic gibi top sende değilse orta sahanın ortasında savunma yapacak futbol anlayışı ile oynamak. Topu alırsan gene forvet kimliğinle dikine dikine yürür/koşar/deparlarsın tutan mı var, yeterki gittiğinde geri gelmesini bileceksin ...

Yani diyorsun mandzukici saymıyom ben

Feghouli'yi 13'e verseydik şu arkadaşı geri alırdık kesin. Yazık oldu. Kel kafa bitirdi bizi. 3 adamlık para alıp 3 kuruşluk top oynuyor.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Cezayir'in Ardası o adam

Pek fazla fark yok aralarında sadece mevkileri farklı bir de Feg adamlık olaylarına girmiyor

Kariyerleri de benziyor zaten öyle ahım şahım top oynamadan dünya starı ilan edildiler

Menajerinin Bundesliga'da olmaktan mutlu söylemleri vardı.Fanatik sallamış gibi görünüyor yine.
Buna inanmıyorum. Gittiğinden beri doğru dürüst oynatmadılar çocuğu. Rotasyon oyuncusu olarak kaldı daha çok. Şampiyonlar Ligi oynarım diye gaza gelip gitti ama sonunda Beşiktaş bile 2 maçta paspas yaptı arkadaşın takımını. Ne diye gittim diyordur.

geç reyis bunlarla mandzukici kıyaslamak elma-armut kıyasına benzer .. Mandzukicin sırtı dönük oyunu ve bitriciliğinin 1/10i yoktur bizimkilerde ..Garry =Perisicin karşılığı olu ancak
Bu DK yı beraber izlemedik mi yaw.. Aynı isimli farklı oyunculardan mı bahsediyoruz yoksa..
O kadar kaliteli adamın arasında kendisine yeterince boş alanlar bulmasına rağmen mandzukic in başarı oranı %25-30 ları geçemedi.
Küçümsediğin perisicin istatistikleri mandzukic den daha iyi..

Bir taraftan naga, rodi ve okuru diğer taraftan feg ve bruma ve ortadan emrenin derin pas ve plase kale yoklamalarının arasında bolhandanın performansı bişle değişebilir.
Bi kanattan birisi 18 e doldurunca diğer kanat lar ve orta sahanın tamamının 18 içinde çoktan pozisyon alıp topla buluşma arayışlarına girmiş olması gerer ki sonuç alma ihtimalini yüksek tutabilesin..

Dediğimiz gibi mesele koşu mesafesinde yani orta saha ve gol adamlarının rakip sahayı kalabalık tutması, defansta da orta saha ve savunmanın kendi yarı sahasını ve orta sahayı savunmada kalabalık tutması bu işin anahtarı.

Koşmadıktan oynamayı istemedikten sonra 3 ay öncesinin gol ktrallarının bile hayalet kaldığını 3 ( 8 ) maçtır görmedik mi...

Mesele kazanmayı dileyenler ve mücadelede gerisi boş iş...........................................................

Buna inanmıyorum. Gittiğinden beri doğru dürüst oynatmadılar çocuğu. Rotasyon oyuncusu olarak kaldı daha çok. Şampiyonlar Ligi oynarım diye gaza gelip gitti ama sonunda Beşiktaş bile 2 maçta paspas yaptı arkadaşın takımını. Ne diye gittim diyordur.

Tudor zorla yolladı bunu keşke geri gelme ihtimali olsa ucuza, her türlü iş yapardı

Leipzigde rotasyon diye birsey var. Adamlarin sisteminde o kadar kosuyorlar ve press yapiyorlarki, genis kadro lazim oluyor. Rangnick bir de baslarina gecti simdi, bu sene rahat Top 4 e girlerler.

Brumayi bence zaten Forsbergin arkasinda gelisdirmeye aldilar ve onu sattiklari an onu ilk on birde görmüslerdir.

Bruma Leipzigin en cok dakika sagada olan adamlarin ilk ondaydi. Yeteri kadar oynuyor orda. Bu senede her macta sahadaydi.

Feg gitse bile lüks. 3 adet kanat ilk 11 futbolcusunu ne yapacağız, onyekuruyu forvet oynatmak gibi bir niyetleri yoktur inşallah. Maçlarımızın %90'ı kapalı defanslara karşı olacak, onyekuru kaybolur gider dar alanda.

Tabi benim düşünebildiğimi pek kıymetli imparator Fatih Terim hocam düşünemeyecek değil ya... Yalan haber.

Öyle forvet olsa 2 3 maçta niye gol atmıyor diye söveriz bir daha top falan oynatmayız.
O zaman ya gerçekleri görüp meyveyi zamanında olgun yicez yada takkeyi önümüze atıp, kabahati;
doğru iş yapan hoca ve oyuncuda değil de, çalışmadan kazandıran beleş peşin işler peşinde koşan iki hamle sonrasının hesabını yapamayan cahil taraftar olarak kendimizde aramamız, gerçek performansın golde değil futbol kalitesi ve pozisyon zenginliğinde yattığını anlamamız lazım...

Üst Alt