Bruma, Jose Morais'e Kızdı, Yayına Çıkmadı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma, Jose Morais'e Kızdı, Yayına Çıkmadı!

5062868.jpg

Maç sonu röportaj vermek için yayıncı kuruluşun mikrofonlarının bulunduğu yere gelen Bruma, Antalyaspor Teknik Direktörü Morais'in konuşması bir türlü bitmeyince yayına çıkmaktan vazgeçti.

Galatasaray maçının ardından açıklama yapmak için Lig TV mikrofonlarının bulunduğu yere gelen Bruma, o sırada Antalyaspor Teknik Direktörü Jose Morais'in açıklama yaptığını görünce bir süre bekledi.

Ancak genç yıldız, Portekizli hocanın konuşması bir türlü bitmeyince yayına çıkmaktan vazgeçti.

Bruma, tüm ısrarlara rağmen dışarıdaki arkadaşını bekletmek istemediğini söyleyerek röportaj vermedi.

Fanatik

adem çakarın dediği gibi bruma bu sene futbolunun yanında karakterini geliştiriyor yıldız oyuncu egosuda artıyor.

Bruma zaten her şeye kızıyor bu aralar.
Geçen hafta Beşiktaş maçının atmosferini de kaldıramadı zaten ama iyi oyunu hatırına kimse ses çıkartmadı. Hemen tribünlere hareket çekmeler falan, saçma.

Bruma zaten her şeye kızıyor bu aralar.
Geçen hafta Beşiktaş maçının atmosferini de kaldıramadı zaten ama iyi oyunu hatırına kimse ses çıkartmadı. Hemen tribünlere hareket çekmeler falan, saçma.

Ben o hareketleri yapmasini begendim. Hirsli olmasi lazim, kendinden cikip, benligini koyuyor artik ortaya. Bu pozitif olarak sahaya da yansiyor. Daha özgüvenli.

Bruma eski " kafasına vur ağzında ki lokmayı al " kıvamından çıkmış.

çıkmasa böyle gelişemezdi zaten.

devam

Ben o hareketleri yapmasini begendim. Hirsli olmasi lazim, kendinden cikip, benligini koyuyor artik ortaya. Bu pozitif olarak sahaya da yansiyor. Daha özgüvenli.

Daha öz güvenli olduğunu kabul ediyorum. Öyle de olması gerekir, fakat ben tribünlerle etkileşimden yana değilim. O biraz kafayı maç boyu oraya takmak gibi geliyor bana.
Sahada, top oynarken hırslı görüntüsü çok olumlu zaten. Belki aradaki çizgiyi netleştirmesi lazım.

Yine de bu sene sonunda mesela, şu ankinden bile çok üstte bir Bruma izleyeceğiz. Oynadıkça açılan ve alışan bir futbolcu Bruma. Afrika kökenli futbolcuların geneli böyle.

Daha öz güvenli olduğunu kabul ediyorum. Öyle de olması gerekir, fakat ben tribünlerle etkileşimden yana değilim. O biraz kafayı maç boyu oraya takmak gibi geliyor bana.
Sahada, top oynarken hırslı görüntüsü çok olumlu zaten. Belki aradaki çizgiyi netleştirmesi lazım.

Yine de bu sene sonunda mesela, şu ankinden bile çok üstte bir Bruma izleyeceğiz. Oynadıkça açılan ve alışan bir futbolcu Bruma. Afrika kökenli futbolcuların geneli böyle.

Her futbolcunun kendine göre bir karakteri vardir. Kimi Ergün gibi sessidir, agzi vardir konusmaz, efendidir. Kimi vardir Melo gibi hem kendi tribünleri, hemde rakip tribünleri ile oynar mac icinde, piskolojik baskir kurar, kimide Hagi gibidir takimini atesler, rakibi ve hakemi etki altina alip maci hakem ile birlikde yönetir. (Melo´da iyidi bu konuda)

Yildizlarin bir figürü vardir, bir karakteri olur, zellik ile yildizlarin. Bruma´da bu iste. Beni pozitif etkileyen sadece taraftar ile ugrasmasi degil, ugrasmasina ragmen, gidip o güzel oyunu oynayip, o muhtesem golü atmasaydi. Demekki tribünde takili kalmiyor. (Misal adini anmak istemedigim x gibi)
Bruma agresif bir cocuk, hirsli, ve cekinmesi yok. Geldiginde öyleydi. Sonra sakatlik yasadi, performansi düsdü, bunun ile birlikde silik bir karakteri evrilmisdi takimda. Cekiniyordu yaptigi hareketlerden, bu sahaya da yansiyordu.

Bugün ise yeniden o karakterini yansitmaya, yeniden kesfetmeye basliyor. Bu bana göre cok önemli bir futbolcu icin. Kendi has karakterini sahaya yansitamayan adamin, futbolculugu da sekteye ugrar.

Emre Mor´da mesela melek yüzlü, cok cabuk acildi, ve direk gercek karakterini göstermeye basladi. Saha icinde agresif bir cocuk.

Aynen, Bruma'da eksik olan şeylerden birisi buydu. Kendi takım arkadaşlarının bile azarladığı biriydi, inanılmaz sönük bir tavrı vardı. Bu kadar adrenalinin mevcut olduğu bir spor dalında salt yetenek yetmez, biraz karakter de koyman lazım, buna agresiflik mi dersin ya da hırs mı dersin artık bilemem. Ama kesinlikle gelişimi açısından çok önemli bir artı.

bu çocuk büyük topçu olma yolunda her adımı atıyor..Biraz ego da lazım o da oluşmaya başladı..Tek korkum sözleşme yenilemeyip ucuza elimizden kaçırmamız..20 milyona serbest diye biliyorum..brumaya kadar bu ülkede kimseye 15ten fazla vermezler diyordum ama bu herife 30-40 da verirler böyle devam ederse

Son düzenleme:
sinan falan yapsa bu kendini ne zannediyo bilmem ne burada sallardınız.. hepiniz iki yüzlüsünüz, futbol camiası hep iki yüzlü, hepinizden nefret ediyorum yeterrrrrrrrrrr

Moariels ne ya ismini bile yazamıyorum adamlar komple defans yaptı dün delirtti bide utanmadan biz kazanmaya geldik atak futbolu oynadık diyo biz başka maç mı izledik.. Bruma iyi yapmış beklememekle Riekerink olsa beklerdi

Üst Alt