Bruma, Manchester United'a Göz Kırptı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma, Manchester United'a Göz Kırptı!

bruma-25-11.jpg

İngiltere Premier Lig devlerinin takibinde olan Galatasaray'ın yıldızı Bruma, Jose Mourinho ile çalışmak benim için onur olur” diyerek Manchester United’da oynamak istediğinin sinyalini verdi.

Galatasaray’ın parlayan yıldızı Bruma, ülkesi Portekiz basınına önemli açıklamalarda bulundu. Eski kulübü Sporting Lizbon'dan ayrıldığına pişman olmadığını belirten Bruma, Manchester United'a ilgisini saklamadı. 22 yaşındaki yıldız futbolcu, “Jose Mourinho ile çalışmak benim için bir onur olur. İleride ne olur bilmiyorum. Şu an Galatasaray ile sözleşmem devam ediyor. Burada herkes beni seviyor, o yüzden mutluyum. Taraftarlar adımı bağırıyor” diye konuştu.

Sporting Lizbon'un evi olduğunu ve ayrılırken kulübe para kazandırdığı için mutlu olduğunu söyleyen Bruma, diğer Portekiz kulüpleri Benfica ve Porto'ya transferi için de kapıyı açık bıraktı. “Kendini Porto veya Benfica'da hayal edebiliyor musun” sorusuna, Portekizli yıldızın cevabı Sanırım, evet. Futbol da her şey olabilir. Ben de bir profesyonelim. Eğer şartlar uygun olursa, her şey olabilir. Ben, Sporting'den ayrıldığımda birçok kulüp beni istedi. Benfica ve Porto da istemişti. Bu konu hakkında şu an konuşamam'' şeklinde oldu.

AMK Spor

Bruma, Manchester United'a Göz Kırptı!

Gitmesi hayırlı olur. Bizim seviyede takımların bolca oyuncu satması lazım. Sevilla,Shaktar,Porto,Benfica,Sporting... Bu takımlar her sene en az 2 tane 20M üstü oyuncu satıyor.

Önemli olan doğru kullanmak. Sevilla, Emery'i kaybetti ama Avrupa'da hiç çalışmamış Sampaoli riskine girdi ve Emery'den bile başarılı şu an.

Aynı şekilde Shaktar, Luce'yi kaybetti ama Braga'dan Fonseca'yı aldı. Kişiler geçicidir önemli olan zihniyet.

depayın üstüne alalım bi 10m euro bence tmm dır. çünkü 10m üstüne sattığımızda sportingede pay vermek gerekiyordu

Üst Alt