Bruma, Point Otel'de Görüldü! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma, Point Otel'de Görüldü!

1458894534510.jpg

Tottenham
'dan gelen 15 milyon Euro'luk teklifi reddeden Galatasaray yönetimi Bruma'nın sözleşmesini uzatmak için tekrar düğmeye bastı.

Portekizli yıldızın önceki akşam başkan Dursun Özbek'in sahibi olduğu Point Otel'de görüldüğü ve sarı-kırmızılı yetkililerle görüştüğü öğrenildi.

Bruma'nın 2018'de sona erecek sözleşmesini 20 milyon Euro'dan yüksek bir serbest kalma maddesiyle en az 4 yıl uzatmak isteyen G.Saray cephesi 22 yaşındaki oyuncunun ücretine yüzde yüz zam yapmaya hazır.

1.2 milyon Euro garanti paraya oynayan Bruma'ya 2.5 milyon Euro önerildiği, 20 bin Euro'luk maç başı ücretinin ise puan-başarı bonusuna göre düzenlendiği ifade edildi.

Kaynak: Sabah

Türkiyenin piyasası yüzünden kimse 40 milyon vermez bir oyuncuya eğer bir dünya kupasında iyi oynamadıysa o yuzden 20-25 milyon serbest kalır maddesini makul buluyorum .

oyuncuların maaş artırımını her zaman köstek olmuşumdur ama bruma bunu hakeden bir oyuncu hele hele selçuk gibi adamlar 2.8 kazanırken

Bruma milli takiminda oynamaya basladigi an degerini katliyacaktir bunu göz önüne almak gerek serbest madesi koyarkene

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Türkiyenin piyasası yüzünden kimse 40 milyon vermez bir oyuncuya eğer bir dünya kupasında iyi oynamadıysa o yuzden 20-25 milyon serbest kalır maddesini makul buluyorum .

oyuncuların maaş artırımını her zaman köstek olmuşumdur ama bruma bunu hakeden bir oyuncu hele hele selçuk gibi adamlar 2.8 kazanırken
Olayi anlamamissin bence. 20 koydun diye hadi al 20 mi diyorlar. Koyacagin o bedel senin elini guclendirir. Ha 20 koydun ha koymadin fark etmrz bi esprisi yok normal sartlar altinda bu adamin piyasasi 13-20 arasi zaten

Isabetli ortasi olmayan bir futbolcuya kimse bahsettiginiz rakamlari vermez. Ben geldigi iddia edilen tekliflerin menajer oyunu oldugunu dusunuyorum. Brumaya avrupadan gelecek maksimum teklif 7-8 milyon civari olabilir.

20 yada 25 civari serbest kalma bedeli uygundur o fiyata satsak takla atariz zaten.

Olayi anlamamissin bence. 20 koydun diye hadi al 20 mi diyorlar. Koyacagin o bedel senin elini guclendirir. Ha 20 koydun ha koymadin fark etmrz bi esprisi yok normal sartlar altinda bu adamin piyasasi 13-20 arasi zaten

hocam olay açık eğer iyi bir performans gosterirse , oyuncuda gitmek isterse direk 20 milyonu ödeyin alın diyebiliyorsun diğer türlü oyuncu zorluk çıkarır daha az bir fiyata vermek zorunda kalırsın

Üst Alt