Bruma: "Transferin son iki gününde Galatasaray'dan teklif aldım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma: "Transferin son iki gününde Galatasaray'dan teklif aldım"

Bruma: Transferin son iki gününde Galatasaray'dan teklif aldım ancak Olympiakos'un PSV ile anlaşma şartları çok daha iyiydi ve ben de Şampiyonlar Ligi'nde oynayacak olması sebebiyle Olympiakos'u tercih ettim.

1602063693112.png

Son düzenleme:
Herkese evlat muamelesi yapmaktan derhal vazgecmeliyiz. Modern futbolda para ve sartlar konusur ağa. Kimse artik kasimiza gozumuze aldanıp bize gelmez. Bu sebepten MHY, Bruma turevlerine kizmiyorum ve kizmakta fayda gormuyorum. Adamlar işini yapiyor. Romantizm pesinde degiller. Romantizmi esleriyle yaparlar, Galatasaray uzerinden değil. Metin Oktaylarin devri maalesef geride kaldi

Herkese evlat muamelesi yapmaktan derhal vazgecmeliyiz. Modern futbolda para ve sartlar konusur ağa. Kimse artik kasimiza gozumuze aldanıp bize gelmez. Bu sebepten MHY, Bruma turevlerine kizmiyorum ve kizmakta fayda gormuyorum. Adamlar işini yapiyor. Romantizm pesinde degiller. Romantizmi esleriyle yaparlar, Galatasaray uzerinden değil. Metin Oktaylarin devri maalesef geride kaldi
Bizi sevenleri uzmeyelim

Üst Alt