Bruma: "Tudor varsa ben yokum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma: "Tudor varsa ben yokum"

Teknik direktorluk dikdatorluk degildir.
ilk geldi rizeye getirmedi dedik kulagini cekecek egitimde olagan seyler gozdagi verip sonra gonlunu almak buna bagli performansi yukselir yildiz yaratirsin ama bu beyimiz olayi takinti haline getirdi bruma uzerinden fantazi tatmin ediyor. Oynadigi maclarda bolgesi yerine 3.forvet oynayan sabriye yapsin erkekligini, gorelim
Ne yapsın emir kulu Tudor? Sabriyi kendisi mi oynatıyorki. Bu sadece belli isimlere olan ön yargısı kişisel ürünü değil ki. tursunun maşası ne emrediliyorsa onu yapıyor.

Farkinda misiniz bilmiyorum ama biri teknik DIREKTOR, ya adamin gorev tanimi bile direktor , oteki oyuncu

iyi o zaman yarin emrah bassan da ayni tribi yapinca emrahi tutacagiz demektir
Satece statüye bakılarak haklı haksız çıkarımı yapmak nasıl bir mantiktir açıkçası anlayamadım.

Önemli olan sorun ve sorunun kaynağıdır. Teknik direktör ile oyuncu arasında oluşan diyaloglarda direktör diye haklı tarafı ona vermenin mantığı nerde acaba?

Bruma saygısızlık yapmış diyor, peki yaptığı şey açık olarak nedir, önce itham ettiği şeyi açıklaması gerekmez mı?

Peki bu takımda tek sorun çıkartan Bruma mı yada sahadaki en kötü oyuncu Bruma mı. Eli belinde gezen oyuncular, mücadele etmekten kaçınmaları yada takımı sabote edecek kadar kasıtlı oynayanlar Tudor'un istediklerini yapanlar mı?

Bruma şayet bir saygısızlık yapmış ise gereken cezayı verirsin. Sonra takımın gelecek vaat eden oyuncusu olduğu için kazanma yollarına gidersin. Ama sırf oyuncu olduğu için hatalı diye göstermek yanlış bir düşüncedir.

Kulüpte o kadar çok sorun varken Bruma üzerinden günü kurtarmaya çalışanlar taraftarları salak yerine koymaktan başka birşey yapmıyorlar ve bazı taraftarlarda onlara çanak tutuyor.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim izledigim ve gordugum suydu bein sportsta . Bir yerde uyariyor brumayi bir konuda , aldigi cevap "yav he he"

sabrediyor , baska bir uyarisinda bu kez el kolla "kes uzatma ya" yapiyor bruma , ve soylenen o ki (bunu dudaktan filan okumadim) fuck off diyor , ordaki anlami anani s... degil elbette ama isime karisma diyor 20 yasindaki adam

bu da disari aliyor .. peki ne yapacakti , iyi oglum yedim kufuru mu diyecekti , klubede buna tanik olanlar yarin ben de yaparim o zaman demeyecekler mi

ben o hakli bu hakli demem ama bugun bunu kabul edeceksek yarin tum oyuncular icin kabul edecegiz

Defol git o zaman.

Bu ne şımarıklık ulan? Kabilene küfür ettirme de kendine bir çeki düzen ver hemen.

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Bonservisten giren girmis , ben olsam klup bul derim yenilemeye yanasmiyorsa , yok yenileyecekse de zammi yaparim en az 2,5 oderim senelik

hem uzatmam hem de kalirim derse de kasten hic bir macta oynatmam , zarar etmeyi goze alirim ama adama da paslanacaksin derim 1 sene

yontemim bu olurdu

Geldigi ilk gunden beri Bruma'ya takintili, kendini birsey zannediyor tudor efendisi.

Sabri senin verdigin taktiklere uysa ne yazar arkadas.

Ben yonetimin yerinde olsam oynatmayacak bile olsam malimin degeri acisindan 2,5 istiyorsa 2,5 verir sozlesmeye o imzayi attiririm

Fakat bu saygisizliklarla forma da gostermem

Benim izledigim ve gordugum suydu bein sportsta . Bir yerde uyariyor brumayi bir konuda , aldigi cevap "yav he he"

sabrediyor , baska bir uyarisinda bu kez el kolla "kes uzatma ya" yapiyor bruma , ve soylenen o ki (bunu dudaktan filan okumadim) fuck off diyor , ordaki anlami anani s... degil elbette ama isime karisma diyor 20 yasindaki adam

bu da disari aliyor .. peki ne yapacakti , iyi oglum yedim kufuru mu diyecekti , klubede buna tanik olanlar yarin ben de yaparim o zaman demeyecekler mi

ben o hakli bu hakli demem ama bugun bunu kabul edeceksek yarin tum oyuncular icin kabul edecegiz
Yok daha neler... Bence fuck off "Hocam sonra uyarım söylediklerine" anlamında...

Yahut nereden çıkardın bunu ya.... Direk S. Git anlamında söylediği. Seninki kendine has bir yorum.

--------------------

"Fuck*off." It's such a lovely pair of*words! And it's international. I don't care where you are - if somebody's fuckin' with your bags in Lhasa Airport in Tibet and he's got a shaven*head*and saffron clothes on and you say "hey,*fuck*off!", he knows *exactly* what you mean. Exact - he*will*fuck off. Off he will fuck! 'Fuck off' doesn't mean 'go away.' 'Fuck off' means 'fuck... *off.*' And everybody feels what it means, nobody can write it down. There is no*English*equivalent for 'fuck off,' because... it *is* English, 'fuck off.' You know? And English expressions don't have English equivalents, they fuckin' *are*, ya know?

---------

Ayrıca berkide Puta Madre de demiş olabilir ?

Ulan hepiniz defolup gidin baskanindan Td futbolcusundan caycisina kadar hepiniz defolun adi köpekler

Moderatör tarafında düzenlendi:
OjZt8BsY.jpeg

Arif , benimki tabi ki kendime gore bir yorum , herkesin yorumu kendine goredir . Ama mantigim tudor un bu sikintili zamanlarinda bindigi dali kesecegini bile bile bu dakikada oyuncuyu cikarmak istemeyecegini soyluyor

zaten brumanin da yaptik bir eseklik dercesine tepkisiz cikisi olayi dogrular nitelikte

tudor bu olay ozelinde dogru yapmistir ,baska seyleri elestiririz o ayri

Bruma ve Tudor'u katkılarını ve verdiklerini göz önünde bulundurup ikisini tartıya koyarsak Bruma nın tarafı daha ağır kalır bana göre.

Oyuncuya dayalı düzene karşıyım ama burada bur tercih söz konusu olursa Bruma dan yana kullanırdım oyumu.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk
Sana yakıştıramadım bu mesajı.
Ne yani ...ne kadar kalite okadar şımarma hakkı mı ?!

Ornek aldigimiz hic bir buyuk klupte hic bir oyuncunun bazi konularda ayricaligi olmaz

Mesela united da rooney takimin en eskisi ve kidemlisi , basari olarak da onemli pay sahibi ama klup kurallarinda rashford bir hatasinda neyle karsilasacaksa rooney de onla karsilasir

peki bu iki oyuncu arasinda fark yok mu demek , kesinlikle degil .. tabi ki var ve olmalidir da

ama bu fark daha once de soyledigim gibi maasta olur , sozlesme suresinde olur , kadro tercihinde olur ... "iyilik kotuluk" buralarda oyuncuya avantaj saglar ama disiplin uygulamasinda herhangi bir oyuncuya goz gore gore kayirma yaparsan geri kalanlari da dizginleyemezsin

Üst Alt