Bruma, Zammı Kaptı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma, Zammı Kaptı!

Sonra vay efendim bu tocular niye yatıyor. Yatar tabi dünya üzerinde var mı baska böyle kulüp. Bi sezon ortasını bekleseydiniz bari.

Devre arasına kadar diyelim müthiş performans sergiledi. Gel uzata bil brumayla sözleşmesini de görelim. Büyük kulüpler şimdiden o durumda bağlantı kurmaya başlar menajeri ile

Adam 1.2 alıyor , olcan falan 1.7 bırakın da alsın zam. Bu adam 21 yaşında elinde 1.2 ile Nasıl tutacaksın piyasası varken . Bazen abartıyorsunuz , 3 milyon almayacak sonuçta .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Brumanın nereye piyasası var yahu. damı ispanyollar bile almadı 7 milyon satış maddesi vardı.

21 yaşındaki adam da bi zahmet paragöz olmasın, kalmak istemiyorsa getirir alındığı parayı istediği kulübe eline yıllık 700 bin euro civarı para geçerek yapabilir. Ha yandık bittik derdimizde yok 2 sene sözleşmesi daha var güçlü olan sensin şu anda

Şu adamların kıçını kaldırmayı bırakalım. Ha bruma futbolu severek oynuyor bazı mallar gibi yatar demem ama bir kere yanlış yapınca kar topu misali büyümeye başlıyor sonunu alamıyoruz çığ altında kalıyoruz.

Bu biraz da kumar gibidir. Sezon ortasına kadar gösterdiği performans çok iyi olursa 1,7 milyona ikna edemezdin. Serbest kalma maddesini de arttıramazdın.
Diğer türlü yıllık 500 bin € kaybın olur. Sözleşmenin kesinlikle uzatılması taraftarıyım. Sözleşmesinin uzun olmadı gelecek teklifleri de arttıracaktır.

2 hazırlık maçında iyi oynadı diye zam mı yapılır ya?Bari devre arasına kadar bekleselerdi ne vereceği hala meçhul bence Brumanın

Bu biraz da kumar gibidir. Sezon ortasına kadar gösterdiği performans çok iyi olursa 1,7 milyona ikna edemezdin. Serbest kalma maddesini de arttıramazdın.
Diğer türlü yıllık 500 bin € kaybın olur. Sözleşmenin kesinlikle uzatılması taraftarıyım. Sözleşmesinin uzun olmadı gelecek teklifleri de arttıracaktır.

Elimizde 3 opsiyon var , ya statuko , yani 2 sene oynasin uzatma da olmasin satis da olmasin , fakat bu en yanlis secim olur cunku bu sene harika oynasa dahi son sene satis yapamayiz, 6 ay kala gorusme hakkini kullanacaklardir isteyenler

Ya su an satmak. Bunu da isteyen oldugunu sanmiyorum aramizda , eger su an 15 milyon euro veren olsaydin zaten verilirdi, PSV nin ciddi oldugunu dusunuyorum ,zorlasak 8 milyona kadar cikarlar

Ucuncu secenek ise sozlesmesini uzatmak, bu durumda da senelik ucrette elbette bir artis bekleyecektir , ben kalan 2 senelik sozlesmenin 4-5 seneye uzatilmasini mantikli buluyorum ,cunku bu durumda tekrar satistan elde edilebilecek ek gelir yapilan artistan kat be kat fazla olur

Veya Bruma 23 yasinda kotu performans verse bile ekstra 1-2 sene bir miktar senelik ucret insanlari sabri umut veya olcan gibi rahatsiz etmez.

Kisaca ya satilsin ya da sozlesmesi uzatilsin , hic bir aksiyon almamak tamamen kaybetme stratejisi olur

Devre arasına kadar diyelim müthiş performans sergiledi. Gel uzata bil brumayla sözleşmesini de görelim. Büyük kulüpler şimdiden o durumda bağlantı kurmaya başlar menajeri ile
benim yaptğım yorum doğruydu

kasmayalım

devre arasına kadar 15 gol 15 asist yaptı diyelim

2 yıl daha topçun

parayı veren alır

gitmek istiyorum derse de satmazsın

koz senin elinde neyden korkuyorsun ya

Brumanın nereye piyasası var yahu. damı ispanyollar bile almadı 7 milyon satış maddesi vardı.

21 yaşındaki adam da bi zahmet paragöz olmasın, kalmak istemiyorsa getirir alındığı parayı istediği kulübe eline yıllık 700 bin euro civarı para geçerek yapabilir. Ha yandık bittik derdimizde yok 2 sene sözleşmesi daha var güçlü olan sensin şu anda

Şu adamların kıçını kaldırmayı bırakalım. Ha bruma futbolu severek oynuyor bazı mallar gibi yatar demem ama bir kere yanlış yapınca kar topu misali büyümeye başlıyor sonunu alamıyoruz çığ altında kalıyoruz.
10 numara post :005:

Üst Alt