Bruma'nın Kararı Netleşti! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma'nın Kararı Netleşti!

Ya futbolcular dünyanın her yerinde aynı, gitmek istiyorlar. Bizim istediğimiz oyuncular takımlarını bırakıp bize gelmek istediğinde garipsemiyoruz. Bu adam da belli ki Avrupa'ya gitmek istiyor. Gitmek isteyeni de zorla tutamayız, seneye bedava gider. İyi paraya satılabiliyorsa ve o para akıllıca kullanılacaksa gidebilir. Napalım.

Bunun Tudorla Dursunla alakası da yok, herif burda kalmak istemiyor belli ki. Gittiği Leipzig'de de eğer kendini parlatabilirse aynısını yapıp ordan da gitmek isteyecek şimdiden yazayım. Ama Türkiye'deki davranışlarını orda da sürdürürse orda musamaha etmezler Türkiye'deki gibi o da bir gerçek.
tudor geldigi gunden beri brumanin kucagindan inmedi irkci herif allah bin belasini versin

Gitsin arkadaş, ciddiye alacağı bir yönetim ve teknik ekip yok.

Dursun bunun da içine etti.

Sırada Sneijder ve Muslera var. Onlarında içine sıçarsa 2018'de bırakır belki siyasetten de izin alırsa.

Galatasaray'a 1 TL'si geçenin bile Galatasaray'lılığına sokayım bu saatten sonra.

Ulan ne yapın edin şu adamın kalmasını sağlayın takımda arkasından çok ağlarız bu adamın

İlk defa klüp yararına bir şey yapın ulan sadece 1 kere

Acik konusayim para akisi dogru saglanabildigi surece ne sportif basari , ne seyir keyfi vs umrumda degil

ben olaylara sadece mali makarim , istersen porto ajax ol , hic bir seviyede olamasan da bana uyar

turkiyedeki hastalikli seyirciler sadece kendi istedigi sunulursa izlerken , avrupanin belli basli liglerinde bizim "sozde" dillendirdigimiz arma ve renk aski gercekten var
Ne diye taraftarız o zaman. Şirket olacaksak yönetim bizde olmadiktan sonra malmiyiz biz destekleyelim.

SM-N9000Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Rikonun sikayeti yoktu brumadan...bu amator geldiginden beri herkesin performansi dustu budami tesaduf

Evet çünkü Riko futbolcular ne derse evet diyen yumuşak bir adamdı. Tudor disiplin ve ağır çalışma getirdi.

Bruma bu davranışları Almanya veya İngiltere'de yapsın gözünün yaşına bakmazlar, yollarlar pamuk tarlasına.

Evet çünkü Riko futbolcular ne derse evet diyen yumuşak bir adamdı. Tudor disiplin ve ağır çalışma getirdi.

Bruma bu davranışları Almanya veya İngiltere'de yapsın gözünün yaşına bakmazlar, yollarlar pamuk tarlasına.
sneijderda kavgali tudorla o nerden geliyo? afganistandanmi

daha ilk macta yunanistandan dostu olan rodrigues icin brumayi 18e bile almadi

Acik konusayim para akisi dogru saglanabildigi surece ne sportif basari , ne seyir keyfi vs umrumda degil

ben olaylara sadece mali makarim , istersen porto ajax ol , hic bir seviyede olamasan da bana uyar

turkiyedeki hastalikli seyirciler sadece kendi istedigi sunulursa izlerken , avrupanin belli basli liglerinde bizim "sozde" dillendirdigimiz arma ve renk aski gercekten var
Sadece mali bakıyorsan olaya git maliyet Bakanlığının bilançolarını incele bir bir orada aradığını bulursun belki.

Burası spor kulübü.

sent via GSC

Bu arada dediklerim bir bir çıkıyor. Bu gerizekalıları aynı kitap gibi okuyorum.

7-8'e maksimum satarlar diyordum.

sent via GSC

Aga chelsea taraftari mali yapiya bakiyormu saniyorsun bize ne mali yapidan

ben hersene 10 dene forma aliyorum iyi futbol izlemek hakkimizdir

sneijderda kavgali tudorla o nerden geliyo? afganistandanmi

daha ilk macta yunanistandan dostu olan rodrigues icin brumayi 18e bile almadi

Sneijder'in işine ve kulübe saygısı yok, takımdan çok İspanya'daki işini düşünüyor. O herifin hala takımda barındırılması bile takıma bir hakaret. Sneijder aynı sorunları Hollanda milli takımında da yaratıyor o hocayı istemem bunu istemem. Siktirsin gitsin, 5 milyon para alıyor, kendisinin yarısını alan Talisca kadar verimi var ya da yok. Hagi bunun yarısı kadar parayla dünyanın ırzına geçti. Yine bunun yarısından az alan Fener'li alex vardı gol makinası gibiydi herif.

Sneijderin isminden başka bi numarası yok artık kabul edin. İsteksiz arzusuz herif. Biz bunu aldığımızda İnter bunu kadro dışı bırakmıştı bu kadar para alıyorsun sen bize ne veriyorsun indirim yap bakalım şu maaşında biraz diye. O şekilde aldık biz bunu, Avrupa'da 1 tane kulüp çıkmadı gel bize biz sana o parayı vericez diyen.

Son düzenleme:

Bunun GS üyesi olduğu doğru mu ya. Adresini filan öğrenin bunun. Ziyaret ederiz. Bize yaşamını anlatır. Bizde mala bağlarız. Hayat böyle güzel demekki

Yavsak sneijder ya 1 senedir sirf is acacagi icin hem hollandayi hem bizi trolluyormus baksana.

Bazen hayallerde yasayip gercek saniyorsunuz ya enfes.

Bruma konusuna gelirsek yazin u21 avrupa sampiyonasi var turnuva bitene kadar satmamali kimseye. Konusursun brumayla tamam satacagiz dersin kendini pazarlamasi icin tesvik edersin bir bakmissin teklif 15lere gelmis. Acelesi yok yani 10a satacam desen agustos sonuna kadar zaten satarsin agirdan alip naz yaoacaksin

Üst Alt