Bruma'nın Menajeri: "Bruma kesinlikle ayrılmak istiyor!" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma'nın Menajeri: "Bruma kesinlikle ayrılmak istiyor!"

İnşallah psv 10 na çıkar.Bu seferde 15 yapın fiyatını.Hıyara bak.Görende Brumanın çok zor şartlar altında yaşadığını sanacak.Hollanda da olmayacağı ne malum olayların.Kesinlikle satılmasın.Gerekirse genç takıma gönderin sürünsün orada.Sanki real e gidiyor bide.Psv nedir lan.

Kardeş gitmek istiyorsa bir tarafını mı m yalayacagız defolsun gitsin yalan haber ise.zaten diyecek birşey yok Allahın bebesi ile Galatasaray 'ımı kıyaslayacak halimde yok

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
melo defolsun gitsin dedik donk kazması geldi bruma giderse burma kadayıf gelir !! bjk nın yönetim tarzına bir gün hayran kalacağım aklıma gelmezdi adamlar oyuncu satıyorlar yine iddaalı adamlar alıyorlar ! bruma şu an takımın heyecanı taraftarı tribüne çekebilecek tek isim ! gitmek isterse elbette yapacak bir şey yok ama asıl sorun gittiğinde gelen paranın yönetim tarafından çarçur edileceği gerçeği !!

3 sene hiç bir şey oynama, 2 maç tırişka takımlar karşısında iyi oynayıp saçma sapan triplere gir. Medya'da farklı, sosyal medya'da farklı maç sonu ayrı konuş.

Bu kafa yapısı eğer değişmezse yeteneği ile varabileceği noktanın da maksimumu hazırlık maçlarında yaptığı şov olur.

Hollanda Ligi'nde 15 gol atmayanı dövüyorlar zaten gitsin egosunu tatmin etsin.

Ben klubun haklarinin korunmasi taraftariyim ama bu tip sozler zugurt tesellisi . Ribery icin de asagi yukari ayni seyler soyleniyordu, adam bize yaptiginin aynisini gitti marsilyaya yapti ama bayern de zirve yapti .

karakteri kotu olan nice tepe yapan yetenekli oyuncular var

Bruma'ya laf eden GAWAT ve TWARD lari sahneye alalım.

__☆______☆_______☆_______☆__
Sent by Note 4, sponsored by Prandelli.

Üst Alt