Bruma'nın Menajeri Tezgah Düzenlemiş! (Açıklamalar Yalan) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bruma'nın Menajeri Tezgah Düzenlemiş! (Açıklamalar Yalan)

resized_840aa-1546_tur_picture_20160718_8954386_8954365.jpg

Portekizli futbolcunun, “Evden dışarıya çıkmaya korkuyorum” tarzındaki demecinin menajeri Catio Balde’nin bir oyunu olduğu ortaya çıktı. Bunun üzerine Galatasaray Yönetimi, Bruma’ya konuyla ilgili konuşma yasağı getirdi.

Galatasaray'ın bu sezon kendisinden çok şeyler beklediği Bruma'nın önceki gün Portekiz basınına yaptığı ''korku ve ayrılık'' açıklamalarının perde arkasındaki gerçekler belli oldu.

Galatasaray ile ikinci kamp için Danimarka'ya gelen Bruma'nın neden böyle bir ayrılık mesajı verdiği sarı kırmızılıları oldukça şaşırttı. Oyuncunun formu, arkadaşlarıyla kaynaşmasının ardından böyle bir demeç karşısında şoke olan yönetim, kısa bir araştırma yaptı ve gerçeklere ulaştı. Buna göre Portekiz medyasına konuşan Bruma değil, menajeri Cateo Balde idi. 21 yaşındaki futbolcu dün konuyla ilgili yönetime bilgi vererek "Benim böyle bir beyanatım olmadı. Kimseye konuşmadım" dedi.

Bunun üzerine olayın derinine inen sarı kırmızılılar, Bruma'yı Galatasaray'dan koparmak isteyen Balde'nin yeni bir oyun tezgahladığını tespit etti. Bruma'ya da konu ile ilgili konuşma yasağı getirdi.

Nevzat Dindar - Milliyet

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bruma candir, gerisi heyecandir...

4d2dbf888cb98b999420bb4bac5ad36e.jpg

Catio Balde namuslu bir adama benziyor...

dursun, ayak oyunlarin, dursun.

Dursun´a iki koyun emanet edemezsin, bu adama evimin tapusunu bile emanet ederdim. yüzünden nurlar akiyor.

Bu Bruma konusuda ama uzadi be, kaliyormu gidiyormu bir söylesinler, yönetim kalacak ama ayni anda iyi para verirlerse göndeririz diyor, anlasilan transferin son günlerinde brumayi satacak bu angutlar sonra kanatsiz kalacagiz

Kendisine sormadan menajeri böyle bir haber yapabiliyorsa hemen anlaşmayı bitirip başka bit menajer ile anlaşmalı, lan adam senin için çalışıyorsa önce senle.görüşmeli olmamış lafları basına taşımamalı ama bu açıklama benim değil diye de Bruma beyanat vermeli bunun için niye konuşma yasağı konulsun saçma,ama bizde.saçmalama klübüyüz o ayrı

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bruma candir, gerisi heyecandir...

4d2dbf888cb98b999420bb4bac5ad36e.jpg

Catio Balde namuslu bir adama benziyor...

dursun, ayak oyunlarin, dursun.

Dursun´a iki koyun emanet edemezsin, bu adama evimin tapusunu bile emanet ederdim. yüzünden nurlar akiyor.
Dursun yemledi beyler ben size söyliyim bizi deniyo artık tepkilerimize göre.. brumayı nah satar şimdi mesela. forvet almak için para bekliyo bütün paraları serdar azize harcadı adam hainlikte üst noktada dursun gibisini göremezsiniz belgeselini yapın.

ulan aziz olsa bu olayla ilgili ne var ne yok her boku ortaya dökerdi bizim sansar kalkıp tek kelime etmiyor hep saçma saçma kurmaca haberlerle camiayı karıştırıyorlar koyun gibi seyrediyor herif.

Üst Alt