bruno fernandes - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
@Can BÜYÜK Bu kişi Ronaldocu olmaktan beni utandıran paylaşımlar yapmıştır :D 1 ara videosunu paylaşanlara videoyu kaldırır mısın diyodu :D Heralde o aralar o da utanmıştı bu videolardan :D Şimdi takipçi sayısı ve izlenmesi fazla geldiği için video paylaşımlarına devam ediyo galiba reis yav :D

@Can BÜYÜK Bu kişi Ronaldocu olmaktan beni utandıran paylaşımlar yapmıştır :D 1 ara videosunu paylaşanlara videoyu kaldırır mısın diyodu :D Heralde o aralar o da utanmıştı bu videolardan :D Şimdi takipçi sayısı ve izlenmesi fazla geldiği için video paylaşımlarına devam ediyo galiba reis yav :D

Vallah ben hic tanimiyordum ama bu sarki cidden müthis bir sey yav :asd:

Bir de olay patladiktan sonra aninda böyle bir sey ortaya cikarmasi da takdire sayan :D

bruno fernandes: "erik ten hag'ın taleplerini yerine getirmezseniz, oynayamazsınız. herkes bunu tüm futbolculara uygulayıp uygulayamayacağını merak ederken, o bunu gerçekleştirdi."

nah.gif

Bu tavşan dişli yavşak her zaman çok tehlikeli yav.

Dün bir kaç yerde çok güzel paslar verdi. Ayağının dışıyla vurduğu şut Muslera'nın üstüne değil de sol köşeye doğru gitse muhtemelen gol olurdu.

ASY'de en büyük silahları bu şerefsiz olacak yine şüphesiz.

Yalan haberin peşinden gidip bir herife sövdü tüm ülke

Okuduğu bir şeyin anlamını idrak etme ve içeriğinin doğru olup olmadığını sorgulama konusunda dünyadaki açık ara en kötü ülkede yaşıyoruz. Kendime acıyorum bazen

Haberin kaynağı Derin Futbol'du bu arada

Üst Alt